מסך כחול חוזר ונשנה - מצורפים קבצי minidump - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך כחול חוזר ונשנה - מצורפים קבצי minidump

Murmur

Recommended Posts

שלום,

בעייתי היא כזו:

מחשב חדש (AMD 3800 X2) עם לוח אם של אלבטרון KM51PV.

כרטיס מסך משולב 6150, 430.

במסך הכחול מופיעה בעייה בקובץ nv4_dsp.dll וגם Windbg מדווחת על אותו קובץ.

תיכף ומיד הנחתי שמדובר בדרייברים של המתאם הגרפי והתקנתי מחדש את הדרייברים האחרונים של (גרסה 84.21).

בהתחלה נראה שהכל בסדר, אולם בהרצת תכנת Maya לעיבוד תלת מימדי - חזר המסך הכחול כאילו מעולם לא נעלם.

ובכן, מה לעשות?

מצורפים קבצי ה-minidump.

תודה,

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לפענח את כל הקבצים שצירפת שם אבל ממה שאני מבין, אם המסכים הכחולים נגרמו מ nv4_dsp.dll אז זה לא בהכרח אומר שזה בעיה בדרייברים,

*זאת יכולה להיות בעיית חימום, נסה לעבוד עם הדלת של המארז פתוחה ואפילו לכוון לכיוון שלו מאוורר גדול ביתי בעוצמה גבוהה

*אם אתה באובר קלוק לאחד מהרכיבים במחשב שלך אז תוריד אותו ותיראה אם הבעיה חוזרת

*נסה להוריד גירסא קודמת של , כי קורה בדרייברים שהם מוציאים שגם ההכי אחרון מקפיץ מסכים כחולים

אם כל זה לא עוזר תחשוב על לנסות כרטיס מסך אחר אם אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לפענח את כל הקבצים שצירפת שם אבל ממה שאני מבין, אם המסכים הכחולים נגרמו מ nv4_dsp.dll אז זה לא בהכרח אומר שזה בעיה בדרייברים,

*זאת יכולה להיות בעיית חימום, נסה לעבוד עם הדלת של המארז פתוחה ואפילו לכוון לכיוון שלו מאוורר גדול ביתי בעוצמה גבוהה

הטמפרטורה של המעבד קבועה על פחות או יותר 49-50 מעלות. חוצמזה שיש לו יופי של מאוורר*אם אתה באובר קלוק לאחד מהרכיבים במחשב שלך אז תוריד אותו ותיראה אם הבעיה חוזרת

לא, בלי אובר-קלוק.

*נסה להוריד גירסא קודמת של , כי קורה בדרייברים שהם מוציאים שגם ההכי אחרון מקפיץ מסכים כחולים

את זה אני צריך לנסות, למרות שהכל התחיל מהדרייברים המקוריים (שבאו עם לוח האם)

אם כל זה לא עוזר תחשוב על לנסות כרטיס מסך אחר אם אפשר

כל הרעיון בלקנות כרטיס on-board היה לחסוך כסף על כרטיס מסך.

תודה, אולי אנסה לאחזר את הדרייברים הישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...