מה יותר שווה W800 או K750? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר שווה W800 או K750?

lmlm

Recommended Posts

אחלה תודה על העצה,

רק איפה קנית אותו ב 30 שקל לחדוש כי זה נשמע מחיר טוב.

שאלה אחרת ולא קשורה: מה זה Symbian משהו שיש לטלפוני נוקיה?

אתה יכול להתקין תוכנות וכו' על מכשיר סימביאן(רק נוקיה) כמו וינדוס..היא נקראת גם S60

עריכה:-

אתה יכול לקרוא על זה כאן : http://www.euro-com.co.il/Tech.aspx?TechId=9&Query=Symbian

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שנישמע המוזיקה דיי חשוב לך... ושמע זיכרון + + הממיר שמקבלים איתם שווה את ההבדל בכספים לדעתי.

דבר שני גם אם תישאר עם האוזניות המקוריות הם ממש לא נוחות או איכותיות כמו ה W800.

ההמלצה שלי אם אין לך את הכסף לך על ה K750 פלאפון משכמו ומעלה. וכפי שמישהו אמר אפשר ליצרוב את המערכת הפעלה של ה W800 עליו ואז גם ההבדל התוכנתי נעלם. לעומת זאת עדיין חסר ואוזניות. וזה מוריד אחריות וכו...

אבל אם אתה חושב שאתה הולך להישתמש בוא בעיקר למוזיקה הייתי משקיע את העוד קצת בשביל ה W800

מצד שלישי אם מעניינת אותך והמצלמה פחות. אפשר תמיד לקנות W550/W600 אבל המצלמה על הפנים בתנאי תאורה נמוכים. והוא מוגבל עד ל 256 MB.

אבל שמעתי שעוד מעט יוצא W300 (אם אני זוכר נכון) שהוא פלאפון צדפה עם הממשק של הW800 ועם כרטיס הרחבה. פשוט עם יותר פשוטה.

לדעתי שווה לך לחקור קצת על ה W300 אם המוזיקה זה מה שמעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיביאן זה מערכת הפעלה שבשימוש בין היתר בפלאפונים המתקדמים של נוקיה. כמו כן, היה בסלקום (נראה לי עדיין יש, לפחות ללקוחות מועדפים), של פלאפון W800I ב 5 שקל לחודש, אם אתה מדבר יותר מ 200 ש"ח בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש סימביאני מתקדם, תחכה קצת. אורנג' הפסיקה את שיווקו של ה6680 המצויין, וכרגע אין שום סימביאני שמשווק בארץ. (ה6630 עוד בסלקום? בכל מקרה כנראה עדיין במחיר מופרז)

עריכה: בקשר לW300, הוא עוד לא יצא בעולם. מה הסיכוי להשקה עולמית שתכלול את ישראלית? נמוך נורא. כך או כך, אתה יכול להבטיח שהוא בכלל ינחת בארץ? אם אתה יכול להשיג את הW800 במחיר של 30 לחודש, לך על זה.

אה ועוד משהו, אם אי פעם תשאל משתמשי סימביאן אם הם ירצו לחזור למערכות הפעלה פשוטות, 99.9 יענו לך חלילה וחס. סימביאן זה עולם מופלא שאין דרך חזרה ממנו. הכל תלוי באיזה סוג משתמש אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה על העצה,

רק איפה קנית אותו ב 30 שקל לחדוש כי זה נשמע מחיר טוב.

שאלה אחרת ולא קשורה: מה זה Symbian משהו שיש לטלפוני נוקיה?

כיוון שלאבא שלי יש עסק משלו והפלאפונים הם במסלול עסקי המחיר ההתחלתי מבחינתי הוא 45 שקלים לחודש. 5 שקלים אני מקבל כל חודש חזרה על המכשיר הישן שלי. בנוסף אני מקבל 15 שקלים כל חודש בחזרה על שיחות מעל 99 שקלים (אני מדבר בערך 100-110 שקלים בחודש לכן מבחינתי זה משלם) ויוצא לי מחיר אחלה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...