יאללה מכבי! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאללה מכבי!

amilo

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני יגיד את מה שאמרתי מיקודם

זה פשוט לא מענין

חבורת זרים שהשכיר ישראלי לאומת חבורת זרים שהשכיר רוסי מה מענין בזה?

(לא ראיתי תמישחק אבל אני מניח שגם לקבוצה בבעלות הרוסים יש הרבה זרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומוניזם זה לא האדם במרכז? שצריך להתחלק בכל.. נובע מכך, המדינה לא הכי חשובה וצריך שלטון שווויוני, או משהו כזה, אני ממש לא זוכר את זה :-\

בקומוניזם החברה במרכז, אבל אם ליחיד יש צורך מסויים החברה תעזור לו... "אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד..."

קודם שהערבים ילכו לצבא וישמרו חוקים, ואחר כך המדינה תעזור להם (למרות שאני לא מבין מה הם בוכים... הם מקבלים תיקצוב כמו כל ישוב יהודי)

סטון, ממה שראיתי לצסקא יש אחוז הרבה יותר גבוה של רוסים מאשר זרים... שם מעודדים את הספורט ושואפים לאמן מקומיים לרמה גבוהה, שלא כמו בארץ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקומוניזם החברה במרכז, אבל אם ליחיד יש צורך מסויים החברה תעזור לו... "אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד..."

קודם שהערבים ילכו לצבא וישמרו חוקים, ואחר כך המדינה תעזור להם (למרות שאני לא מבין מה הם בוכים... הם מקבלים תיקצוב כמו כל ישוב יהודי)

סטון, ממה שראיתי לצסקא יש אחוז הרבה יותר גבוה של רוסים מאשר זרים... שם מעודדים את הספורט ושואפים לאמן מקומיים לרמה גבוהה, שלא כמו בארץ....

אז לרוסים באמת יש סיבה לישמוח ויראות תמישחקים של הקבוצה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה שמע במשחק הגמר שיחקו טוב רק וויל הם היו כל המחצית הראשונה בהגנה אזוריות ולא אישית לכן היה להם חיים קשים מאוד בהגנה רק במחצית השנייה הם עברו להגנה אישית!

עכשיו תראה עם רק אחד או פארקר או מייסון או וויצוויץ היו משחקים סביר + אז מכבי היו זוכים כי ההפרש היה קטן מאוד רק 5 נ"ק בסופו של היום מכבי בכללי ולא במשחק הגמר יותר טובים מצסק"א וצסק"א נתנו הכל במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מתי מי איך ולמה נתנו... הם נצחו וזהו, אל תהיה כמו האוהדים האלה שאצלהם בלב מכבי נצחה...

כן בוא נגיד שמכבי היו יותר טובים... אבל מה? הביסו אתם כי היה להם בטחון עצמי מופרז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מהגיון פשוט צסק"א אולי ניצחו בגמר אבל זאת לא אומרת שהיא קבוצה טובה יותר ביכולת שלה בכללי ביום ההוא כן.

דווקה חבל שלא היה להם ביטחון עצמי הם העבירו יותר מדי את הכדור וברוב המקרים זרקו כשהשעון נגמר

תחשוב ככה באחד המשחקים הכי גרועים שלה מכבי נוצחה בהפרש של 5נ"ק כשצסק"א שיחקו את המשחק הכי טוב שלהם מגיע לאיפה שהו? ::)

ורק להזכיר לכם שהפעם האחרונה שצסק"א החזיקה בגביע אירופה היה לפני 20-30 שנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...