המלצה שלי תתקינו 2000! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה שלי תתקינו 2000!

benor

Recommended Posts

כן אבל היום זה לא צריך להדאיג מישהו כל משחק חדש שיוצא יש לו תאימות מלאה ל2000/XP.

היום בטוח שלא... אבל עדיין משחקים של לפני שנתיים- שלוש לא עובדים על 2000 כמו שצריך (dungeon keeper 2 האגדי... גם עם patch 1.7 שאמור להתאים אותו ל-2000 לא עובד כמו שצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, רבים עדיין לא גילו את האיכות וממשיכים לעבוד עם XP המזוויעה.

לצערי, רבים חושבים שבגלל שאצלם מערכת הפעלה מסויימת לא עבדה טוב, זה בטח אומר שהיא מערכת הפעלה גרועה. יש לי נסיון והשוואה בין XP ל-2000 לא רק על המחשב שלי, אלא על לא מעט מחשבים של חברים שלי ולקוחות שלי. אה, וגם מספר לא קטן של אנשים ביחידה שאני משרת בה שכבר עברו ל-XP. היא עובדת נפלא כל עוד החומרה איכותית (מה שלצערי אי אפשר להגיד על חלק לא קטן מהמחשבים המורכבים של IBM), וכל עוד יודעים איך להשתמש בה. ראיתי גם מקרים של עבודה ממש גרועה של XP. פה היה מדובר או על חומרה גרועה (סוג ז של , או מחסור בזכרון וכו'), או על שדרוג ממערכת הפעלה אחרת.

2000 היתה פחות או יותר אותו הדבר בתחילת הדרך, עם ממשק פחות ידידותי למשתמש וה SPz השונים שיפרו אותה בצורה מדהימה.

אינני שולל שימוש עתידי בחלונות , אבל נכון להרגע, היא פשוט לא איכותית.

Xp בתור מערכת שרצה על המחשב שלי במשך זמן לא מועט, רצה בצורה יציבה ומהירה, ללא כל קריסות. הבעיה היא שהיא פשוט לא תומכת

ביישומים מסויימים, לאו דווקא משחקים... ידוע שהמשחקים מהתקופה האחרונה כבר עברו Optimize במיוחד לחלונות .

הבעיה היא שחלונות פשוט לא Backward Compatible, עדיין...

בניגוד לחלונות 2000 שמריצה יישומים מהשנים האחרונות בלי יותר מדי בעיות, ושוב, תודות ל Spz שיצאו לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל היום זה לא צריך להדאיג מישהו כל משחק חדש שיוצא יש לו תאימות מלאה ל2000/XP.

היום בטוח שלא... אבל עדיין משחקים של לפני שנתיים- שלוש לא עובדים על 2000 כמו שצריך (dungeon keeper 2 האגדי... גם עם patch 1.7 שאמור להתאים אותו ל-2000 לא עובד כמו שצריך).

ומי משחק בהם בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי משחק בהם בדיוק?

מי שנמאס לו שכל חברה עם שלושה פריקים מוציאה משחק גרוע ומוכרת אותו ב-250 ש"ח... אני למשל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בואו ננסה טיפה לחדד את העיניין ולראות את הכל בפרספקטיבה טיפה שונה.

אני בשנות ה-90 המוקדמות עבדנו עם ההתחלה של Windows3.10 וכמובן 3.11 for workgroup השרת שלנו היה

WindowsNT 3.51 וואהו זה היה מדהים! פעם ראשונה ראינו על מה מדובר (אני קורא לזה קוביות Win32 &Win16 וכמובן -Kernel) זו הייתה החשיפה הראשונה שלנו ל-NT - New technology .אח"כ יצאה כמובן NT-4.0 האמת היא, שלא היו שינויים דרמתיים ב-Kernel ! סביבה נחמדה שכנים נחמדים וכמובן שיפורים בפרוטוקולים ותמיכה מורחבת באינטרנט.

עכשיו מגיע המכה ! Windows2000 שיפר עד מאוד את ליבת ה-kernel שהיא הליבה החשובה ביותר על בסיס GUI מוכר וידוע מ-ME .

(טוב אל תתפסו אותי על המילה יש שינויים).כאן אין מה לומר מערכת הפעלה Windows2000 שופרה בצורה מאוד דרסטית לעומת NT4.0.

עכשיו מגיע העיניין עם ה- : הכל עיניין של לוחות זמנים וחידושים לשוק הביתי. זמן רב שלא יצא משהו חדש לשוק הביתי ו-ME סבל מפשלות נוראיות.מה עושים ? לא מחדשים את ה-kernel מוסיפים צעצועים חדשים לילדים ואופ מחקים לדצמבר (קריסמס) ויוצאים בהכרזות רועשות !.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בואו ננסה טיפה לחדד את העיניין ולראות את הכל בפרספקטיבה טיפה שונה.

אני בשנות ה-90 המוקדמות עבדנו עם ההתחלה של Windows3.10 וכמובן 3.11 for workgroup השרת שלנו היה

WindowsNT 3.51 וואהו זה היה מדהים! פעם ראשונה ראינו על מה מדובר (אני קורא לזה קוביות Win32 &Win16 וכמובן -Kernel) זו הייתה החשיפה הראשונה שלנו ל-NT - New technology .אח"כ יצאה כמובן NT-4.0 האמת היא, שלא היו שינויים דרמתיים ב-Kernel ! סביבה נחמדה שכנים נחמדים וכמובן שיפורים בפרוטוקולים ותמיכה מורחבת באינטרנט.

עכשיו מגיע המכה ! Windows2000 שיפר עד מאוד את ליבת ה-kernel שהיא הליבה החשובה ביותר על בסיס GUI מוכר וידוע מ-ME .

(טוב אל תתפסו אותי על המילה יש שינויים).כאן אין מה לומר מערכת הפעלה Windows2000 שופרה בצורה מאוד דרסטית לעומת NT4.0.

עכשיו מגיע העיניין עם ה- : הכל עיניין של לוחות זמנים וחידושים לשוק הביתי. זמן רב שלא יצא משהו חדש לשוק הביתי ו-ME סבל מפשלות נוראיות.מה עושים ? לא מחדשים את ה-kernel מוסיפים צעצועים חדשים לילדים ואופ מחקים לדצמבר (קריסמס) ויוצאים בהכרזות רועשות !.

זהו.

אני מציע שתבדוק שוב את מה שאתה אומר. הוא שיפור של ה-KERNEL של WIN2K. זו עובדה. גם מייקרוסופט הצהירו על כך. יש אפשרויות חדשות, תכונות חדשות, ומעבר לכך - תיקוני באגים שהופיעו ב2000 ותוקנו ב . קח בחשבון שיש כמה חבילות של כל אחת מהגרסאות, ובכל אחת יש את הייחוד שלה, ואת הקונפיגורציה האופטימלית שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט הצהירו ש WinMe היא שיפור מוחלט של Win98.. ראינו מה קרה.

אבל זה לא בדיוק אותו הסרט, אני משוכנע ש תשתפר...

לא מצאתי שום באג שקיים בחלונות 2000 ותוקן ב , מצאתי רק את ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...