המלצה שלי תתקינו 2000! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה שלי תתקינו 2000!

benor

Recommended Posts

היום אני ניסיתי לראשונה את 2000 לפני זה היה לי וטח איזה מהירות אני פותח את האיסיקיו האיסיקיו כבר עלה ואחריו הקול של הקטר.. המלצה שלי עם אתם רוצים ביצועים דומים ל מערכות 9X אז תתקינו 2000+ SP3 זה כדאי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

benor, המערכת שלך אמורה להריץ כמו בובה! במיוחד אם אתה מבטל את ה"שיפורים" הגרפיים. אני לא חושב שיש סיבה טובה היום להתקין 2000. יותר יציבה, אמינה ומתאימה למשתמשים ביתיים מ-2000. כל זה במחיר של פי 2 יותר מקום על ה-HDD (לפעמים פי 3... אבל עם הדיסקים של היום זה זניח), ובמחיר של קצת יותר זכרון. אני לא מתחרט שעברתי ל-, וגם לא כל החברים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הXP הזאת יותר מדי תינוקית...

ורוקפורד גם המחשב שלך עובד בכזה טיל? והפעלתי GTA3 והוא נטען לי בטיל וגם לא היה צריך את הפאץ' הDirectx 8.1b סידר הכל!

אי אפשר להתקין אותו על XP!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, רבים עדיין לא גילו את האיכות וממשיכים לעבוד עם XP המזוויעה.

לצערי, רבים חושבים שבגלל שאצלם מערכת הפעלה מסויימת לא עבדה טוב, זה בטח אומר שהיא מערכת הפעלה גרועה. יש לי נסיון והשוואה בין XP ל-2000 לא רק על המחשב שלי, אלא על לא מעט מחשבים של חברים שלי ולקוחות שלי. אה, וגם מספר לא קטן של אנשים ביחידה שאני משרת בה שכבר עברו ל-XP. היא עובדת נפלא כל עוד החומרה איכותית (מה שלצערי אי אפשר להגיד על חלק לא קטן מהמחשבים המורכבים של IBM), וכל עוד יודעים איך להשתמש בה. ראיתי גם מקרים של עבודה ממש גרועה של XP. פה היה מדובר או על חומרה גרועה (סוג ז של , או מחסור בזכרון וכו'), או על שדרוג ממערכת הפעלה אחרת.

כן הXP הזאת יותר מדי תינוקית...

היא תינוקית רק אם לא ביטלת את הצבע הכחול-מזעזע וכל התוספות הגרפיות המטורפות שהיא מציעה, או שהשתמשת ב-home edition. אם אתה משתמש ב-PRO ובלי כל השינויים הויזואלים, היא נראית בדיוק כמו 2000, רק עם יותר פיצ'רים שימושיים ותאימות טובה יותר למשחקים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביינתיים אין לXP

Directx 8.1b הכי מתקדמת ונשארה מאחור....

נראה לי שיקרה בסוף לXP מה שקרה לME!

אני לא יודע לגבי DX8.1B, אני פשוט כבר חודשיים עובד עם 2000 לצערי... אין לי מקום להתקין XP על הדיסק הזמני שלי.

ואין שום קשר בין XP ל-ME. טעות של מיקרוסופט היתה כשהם קראו ל- 2000 כמו שהם קראו לו. כל מי שהיה לו 98 רץ ושדרג ל-2000 כי היו בטוחים שזאת הגרסה החדשה למערכות ההפעלה הביתיות. מי שלא עשה את זה, שדרג ל-ME ועוד יותר התחרט. יש אנשים שגם היום צריכים לעבוד עם win98se וזהו.

ואני לא חושב שעל סמך הנסיון הלא מוצלח שלך עם , 46 מליון איש שקנו אותה יפסיקו להשתמש בה. בינתיים היא הוכיחה את עצמה כמעה"פ הטובה ביותר מבית אי פעם. כמובן, למי שיודע להשתמש בה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בה היטב ובצורה הנכונה והיא עבדה לי טוב וחלק!

אבל בכל זאת לדעתי ה2000 יותר טובה!

למה אתה ננעל על זה שהXP יותר טובה?

לפי דעתי לכל אדם מתאימה מערכת הפעלה שונה ע"פ הצרכים האישיים שלו!

ולפי דעתי הXP/2000 עונות על אותם הצרכים רק שה2000 עושה את זה בצורה טובה יותר!

אבל אני יכול להגיד משהו לטובת הXP ההתקנה שלו הרבה יותר נוחה, עם רוצים להתקין את ה2000 אז צריך לשבת ליד המחשב וללחוץ כל שנייה Next.... וב רוב ההגדרות בהתקנה הם בהתחלה ככה שאחר כך המחשב עושה את כל העבודה לבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[היא נראית בדיוק כמו 2000, רק עם יותר פיצ'רים שימושיים ותאימות טובה יותר למשחקים וכו'.

אתה בטח צוחק נכון?

להלן רשימה של דברים נפוצים שהיו לי וגם למיליון אנשים (יש עוד אבל אני לא מכיר את כולם)

- 3 FIXES FOR XP

- CS Mouse lag

(טוב זה רק שני דברים בינתים אבל זה כבר מעיד על משהו)

וזה שלך אין את זה זה לא אומר שאין את זה לעוד מליון אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בה היטב ובצורה הנכונה והיא עבדה לי טוב וחלק!

אבל בכל זאת לדעתי ה2000 יותר טובה!

למה אתה ננעל על זה שהXP יותר טובה?

לפי דעתי לכל אדם מתאימה מערכת הפעלה שונה ע"פ הצרכים האישיים שלו!

ולפי דעתי הXP/2000 עונות על אותם הצרכים רק שה2000 עושה את זה בצורה טובה יותר!

אבל אני יכול להגיד משהו לטובת הXP ההתקנה שלו הרבה יותר נוחה, עם רוצים להתקין את ה2000 אז צריך לשבת ליד המחשב וללחוץ כל שנייה Next.... וב רוב ההגדרות בהתקנה הם בהתחלה ככה שאחר כך המחשב עושה את כל העבודה לבד!

אתה יכול גם לעשות unattended installation ואז הוא לא ישאל אותך כלום... ו- טובה יותר למשחקים (במיוחד אלה שיצאו לפני עידן XP), טובה יותר למספר משתמשים בו"ז וכו'... יש לה עוד הרבה יתרונות. כמובן שאם אחת עובדת לך טוב ומספקת את כל צרכיך, עדיף שתשאר איתה (גם אם זה win95).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[היא נראית בדיוק כמו 2000, רק עם יותר פיצ'רים שימושיים ותאימות טובה יותר למשחקים וכו'.

אתה בטח צוחק נכון?

להלן רשימה של דברים נפוצים שהיו לי וגם למיליון אנשים (יש עוד אבל אני לא מכיר את כולם)

- GTA 3 FIXES FOR XP

- CS XP Mouse lag

(טוב זה רק שני דברים בינתים אבל זה כבר מעיד על משהו)

וזה שלך אין את זה זה לא אומר שאין את זה לעוד מליון אנשים!

זה שמשחררים FIX למשחק מסויים ומערכת הפעלה מסויימת לא אומר שהמערכת הפעלה לא טובה, אלא שהמשחק לא תוכנן טוב (בדרך כלל). ה-FIX ששוחרר היה בגלל גרסה של קובץ מסויים ב- שלא התאים למשחק. גם אצלי, כמו כל משתמש , GTA3 לא עבד עד שעדכנתי את הקובץ הזה. את הבאג ב-CS אני לא מכיר, אבל שים לב שאתה לוקח שלמה וקוטל אותה בגלל ששני משחקים לא עובדים איתה פרפקט.

כמה משחקים לא עבדו ב-2000? אני זוכר לא מעט משחקים שפשוט לא עבדו עם 2000 (חלקם גם אחרי יציאת פאצ'ים), שבגללם התקנתי 98 במקביל. 2000 היתה יציבה מאוד, אבל גם לא ידידותית להפליא למשחקים ויישומים ביתיים אחרים. המקבילה הביתית היתה אמורה להיות ME, רק שהיא היתה ממש גרועה ולכן אנשים עברו ל-2000, נשארו עם 98 או עשו dual boot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...