דיון מוזיקה.(לא מפריע לכם עוד אחד נכון?) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מוזיקה.(לא מפריע לכם עוד אחד נכון?)

Rhx

Recommended Posts

בעיקר מטאל(death,,progressive קצת Nu קצת Thrash ועוד..) פה ושם קצת רוק

קצת להקות מועדפות:

Arch Enemy(Anthems Of rebellion אלבום ענקק!!)

At The gates יש להם אלבום אחד ממש ממש טוב- Slaughter of the soul כל השאר בינוניים

Children Of Bodom

Dark Tranquillity

Dream Theater

Eternal Tears of sorrow

Megadeth

Norther

Opeth

Orphaned Land- Mabool פשוט אלבום ענק

Slipknot

System of a down

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואיי אחי תודה אני מה זה שמח חח...

תגיד תמכיר עוד אומנים בסגנון? אני אוהב גם את exaile הכי אהבתי תאלבום hit the machine שלו....

בעקרון אני שומע כל פסיי שבא והולך, אני הכי אוהב SLOW PSY.. מכיר THE DRILL ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי 3 אלבומים חדשים (שמן הסתם כבר היו על המחשב שלי ממזמן..)

Metallica - Kill 'em All האלבום הראשון של מטאליקה, שוחרר ב-1983 ונחשב לאלבום הטראש מטאל הראשון והטוב ביותר בכל הזמנים

Metallica - Metallica (Black Album) - האלבום החמישי של מטאליקה, הנמכר ביותר. מתוכו השירים המוכרים Else Matters ו-Enter Sandman.

Metallica - ReLoad שוחרר ב-1998 והוא המשך לאלבום Load ששוחרר ב-1997. באלבומים האלה מטאליקה שינתה את אופי השירים שלה והוסיפה הרבה יותר מלודיה ורוגע, פחות הבי.

קניות קודמות:

Metallica - Master of Puppets - האלבום שנחשב לאלבום המטאל הטוב ביותר בכל הזמנים והאהוב ביותר על מעריצי הלהקה.

ועוד 3 אחרים שאין לי כוח לדבר עליהם עכשיו :)

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר פרוגרסיב ...

Pink Floyd

Tool

Sonata Arcitica

Pain Of Salvation

Ayreon

אלבום שחובה לבדוק :

Pain Of Salvation - The Perfect Element

אלבום משובח מבחינה מוזיקלית , ליריקס , קונספט ,

קרוב מאוד לשלמות .

מומלץ במיוחד לאלו שמחפשים Prog Metal איכותי שאיננו רק Dream Theater ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומע רק מטאל... בלאק, דת' ועוד כל מיני בסגנון... בעיקר Dimmu Borgir שהם אהובים עלי, יש את Arch Enemy שהתחלתי לשמוע עכשיו ואת Dark Tranquility (אם כתבתי נכון) גם את קרייטור שבאים לארץ! כבר יש לי כרטיסים להופעה שלהם!!! :funn:

יש עוד רשימה מאוד מאוד ארוכה אבל אלה העיקריים שאני שומע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי 3 אלבומים חדשים (שמן הסתם כבר היו על המחשב שלי ממזמן..)

Metallica - Kill 'em All האלבום הראשון של מטאליקה, שוחרר ב-1983 ונחשב לאלבום הטראש מטאל הראשון והטוב ביותר בכל הזמנים

Metallica - Master of Puppets - האלבום שנחשב לאלבום המטאל הטוב ביותר בכל הזמנים והאהוב ביותר על מעריצי הלהקה.

ועוד 3 אחרים שאין לי כוח לדבר עליהם עכשיו :)

לילה טוב

מטאליקה לא שחררו את אלבום הת'ראש הראשון. ממש לא. את אבני היסוד לת'ראש הניחו Black Sabbath לראשונה, בהמשך עם Motorhead. שחרור הת'ראש הראשון מיוחס ל-Metal Church, לא למטאליקה. בנוגע לטיב האלבום - ללא ספק אלבום מצוין. הטוב ביותר? זה כבר נתון לויכוח. מה שכן, לאלבום המדובר הייתה השפעה רבה מאוד על הת'ראש שהתפתח באותה תקופה.

Master OF Puppets נחשב לאלבום המטאל הטוב ביותר בכל הזמנים? זה כבר מעלה גיחוך. אל תגיד "נחשב", כי הוא לא. מה מתן לך מוטיבציה להכליל בצורה כזו גדולה על פני כל ז'אנר המטאל? שוב, בהחלט האלבום מצוין, אבל להציג אותו כהטוב ביותר בכל הזמנים - זה כבר נתון לויכוח ולטעם אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליקה לא שחררו את אלבום הת'ראש הראשון. ממש לא. את אבני היסוד לת'ראש הניחו Black Sabbath לראשונה, בהמשך עם Motorhead. שחרור הת'ראש הראשון מיוחס ל-Metal Church, לא למטאליקה. בנוגע לטיב האלבום - ללא ספק אלבום מצוין. הטוב ביותר? זה כבר נתון לויכוח. מה שכן, לאלבום המדובר הייתה השפעה רבה מאוד על הת'ראש שהתפתח באותה תקופה.

Master OF Puppets נחשב לאלבום המטאל הטוב ביותר בכל הזמנים? זה כבר מעלה גיחוך. אל תגיד "נחשב", כי הוא לא. מה מתן לך מוטיבציה להכליל בצורה כזו גדולה על פני כל ז'אנר המטאל? שוב, בהחלט האלבום מצוין, אבל להציג אותו כהטוב ביותר בכל הזמנים - זה כבר נתון לויכוח ולטעם אישי.

אני רק כתבתי את מה שקראתי בוויקיפדיה תחת הערך מטאליקה. ציטוטים:

Kill 'Em All הוא אחד מאלבומי הת'ראש מטאל הראשונים שיצאו (אם לא הראשון שבהם), ועל כן נחשב לאבן דרך בהיסטוריה של הז'אנר. האלבום היווה מקור השראה ללהקות רבות שקמו באותה תקופה וניסו ללכת בדרכה של מטאליקה, כמו מגאדת', סלייר, אנתרקס ועוד.

על Master of Puppets:

האלבום נחשב לאחד האלבומים הטובים ביותר של מטאליקה, אם לא הטוב שבהם, ולאחת מיצירות המטאל הגדולות בכל הזמנים, אשר מספקות השראה להרכבים רבים עד עצם היום הזה.

אבל שוב, זה עניין של טעם אישי, והערך נכתב כנראה ע"י מעריץ נלהב של הלהקה ולא כולם חייבים להסכים עם הכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...