סרטון ישראלי לבדיקת חוזק פלאפון , שפך אותי לריצפה מרוב צחוק... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון ישראלי לבדיקת חוזק פלאפון , שפך אותי לריצפה מרוב צחוק...

Sting

Recommended Posts

התחלתי בזמן האחרון לחפש לי פלאפון חדש וכחלק ממסע החיפוש לפלאפון והמחיר המושלם סיירתי בפרומים של פוקט כשהגעתי פתאום לסרטון הבא

הסרטון לכעורה בה לבדוק את את חוזקו של המוטורולה e1000, הניסוי המדעי מתרחש כניראה באיזה ב"ס בארץ כאשר שני סטלנים זורקים את

הפלאפון ממרומי הקומה השלישית למטה לריצפה... אל עבר מתוקי (!! :screwy:!!!) , לאחר הפעם השלישית שהם קוראים לסטלן הזה מלמטה מתוקי התחלתי כבר

לתהות על מהות הכינוי הזה שהוא קיבל... לא לקח הרבה זמן עד שהבנתי כמה השם הזה תפור עליו ! פשוט נשפכתי על הריצפה מאיך שהוא מדבר

ממש כאילו הוא לקוח מאיזה סדרת מצויירת מדובבת ... אם אני יצליח להזכר בכל התוכניות שראיתי כשהיתי קטן אולי גם אני יזכר של איזה דמות הקול הזה דומה...אני בטוח שהקול הזה מוכר לי מאחת התוכניות היי שם מגיל 6 ורבע :smile1: ... אחחח הנוסטלגיה

http://rapidshare.de/files/15512588/ae______.3gp.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול :lol:

כן, אכן משהו מסדרה מצויירת של פעם.

אפשרויות שאלו לי בראש - קטקטים.

מממ שאלתיאל קואק?

מממ זה עומד לי פשוט על קצה הלשון הסדרה הזאתי. זה משגע אותי עכשיו. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול :lol:

כן, אכן משהו מסדרה מצויירת של פעם.

אפשרויות שאלו לי בראש - קטקטים.

מממ שאלתיאל קואק?

מממ זה עומד לי פשוט על קצה הלשון הסדרה הזאתי. זה משגע אותי עכשיו. ;D

אהאה! ידעתי שאני לא הוזה ! זה פשוט הציף בי גל של נוסטלגיה ... יש מצב שהוא מקטקטים :xyxthumbs: אבל אני עדיין לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאפון הזה הוא לא של מתוקי... הוא של מאאאאווור ! (דגש חזק על ההברה הראשונה)

בתקופה שלי בתיכון היו לא מעט כינויים מצחקים לאנשים שם אבל מתוקי זה אחד החזקים ששמעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...