צריבת גיבוי למשחק - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת גיבוי למשחק

IG

Recommended Posts

לפני שחצי פורום קופץ עלי, ממה שהבנתי צריבת גיבוי של דיסק מקורי זה חוקי!

לעניין: יש לי משחק מסויים שדורש את דיסק ההפעלה כדי לעבוד. הדיסק המקורי די ישן ושרוט בערך כמו צופית גרנט. בנוסף, אני רוצה לשחק בו על שני מחשבים שיש לי (ברשת...).

העתקתי את תוכן הדיסק המקורי אל המחשב שלי וצרבתי אותו בנירו 6 (נראה לי... קיבלתי אותו עם הצורב שקניתי לפני שנה בערך... אם זה משנה אז זה צורב פשוט...) כדיסק דאטה.

הבעייה היא שהמחשב לא מזה את הדיסק הצרוב כדיסק ההפעלה, ואני לא יכול לשחק איתו. אני כן יכול להתקין את המשחק מהדיסק הצרוב... כשאני מכניס אותו מופיע לי התפריט של הכניסה למשחק (יענו זה שאפשר לבחור בו בין כניסה למשחק, צפייה בטריילרים של החברה, התקנה של הDX... לא התפריט על האפשרויות של המשחק עצמו...), וכשאני לוחץ על כניסה למשחק מופיעה לי הודעה שאני צריך להכניס את דיסק ההפעלה כדי לשחק :s07:

איך אני צריך לצרוב את הדיסק כדי לשחק ממנו?

תודה :)

הבהרה: אני רוצה לשחק ברשת שבין שני המחשבים שלי ולא דרך האינטרנט, הדיסק לא פגום (המקורי...) ויש לי רק את הצורב ככונן CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שני כוננים\ צורבים בשביל זה, לא?

(יש לי רק את הצורב... הCD הלך לעולמו...)

או שאתה מתכוון שאני צריך להעתיק את הCD ומחשב שלי דרך תוכנה כמו אלכוהול 120 ואז לצרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... אף פעם לא יצא לי להעתיק דיסק... בגלל זה אני שואל... (אני בד"כ צורב דברם שכבר נמצאים על המחשב שלי, ולא דיסקי הפעלה...)

לאיזה אופצייה בדיוק אני צריך להיכנס בנירו? copy disk או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...