All-In-One Hub/Router/Switch/DSL MODEM - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

All-In-One Hub/Router/Switch/DSL MODEM

Vega

Recommended Posts

שלום,

ראיתי אצל חבר שלי לא מזמן כזה מכשיר שעושה לו את כל ה-SHARING בבית... זה יעני, נראה כמו ראוטר, רק שזה גם HUB, וגם מודם ADSL. יעני, אתה מחבר את זה לכל המחשבים, ולטלפון, וזה עושה הכל בעצמו. לא צריך איזה מחשב שרת שיהיה דולק כל הזמן כדי שזה יעבוד וכו'. האם אתם מכירים מכשיר כזה? אם כן, האם אתם יכולים להמליץ לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי מוצר כזה בארץ ... (ד"א , switch זה לא hub , סוויץ' נחשב טוב יותר לרשתות עם יותר משני מחשבים )

לחילופין ניתן לקנות Switch4ports + ("במכשיר אחד") שאליו אתה יכול לחבר מודם כבלים או מודם adsl (גם הוא עושה הכול בעצמו) , אני הייתי הולך עם חברת edimax או Linksys שניתן לקנות בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... שמעתי שאפשר לשדרג את המודם (/לפרוץ אותו.. איך שתקרא לזה) כדי שיעשה את ה-SHARING בעצמו כשמחברים אותו ל-HUB.. אתם חושבים שזה פיתרון יותר טוב? אגב, אם אני משתמש בשיטה הזו, האם יהיה מחשב אחד ברשת עם כתובת IP "אמיתית"? - כי אני יודע, מניסיון, שכתובת IP-NAT זה קוץ בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה דבר פצצה, שלושה מכשירים במכשיר אחד,

בעבודה הקודמת שלי התקנתי רשת של 4 מחשבים בבית שתי קומות וחיברתי את המכשיר הנפלא הזה וזה עבד פצצה

יש כל מיני סוגים, הכי זול שמצאתי עולה 510 ש"ח בפנדה

וזה גם לא קשה לקנפג את זה.

למי שיש קצת יותר כסף ולא מעוניין בכבלים שיסתובבו לו בבית, יש את אותו הדבר רק , פשוט חבל"ז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב.. אני מדבר בדיוק על זה. אתה זוכר מהו שם המוצר/חברה?

אגב.. יש סניף של פנדה ממש קרוב לבית שלי בתלפיות (ירושלים).. אתה מדובר על הסניף הזה? -כי אין להם הרבה דברים.. :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לפני כמה ימים ראיתי את המודם/ראוטר הזה ב-510 ש"ח

היום אני מסתכל ורואה שפתאום המחיר שלו קפץ, אז אתה יכול לנסות לחפש יותר זול במקום אחר

יש כמה סוגים שאתה יכול לראות כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום..

בקשר לאופציה, שמחברים את המודם ADSL (של אלקטל) ל-HUB.. האם מישהו ניסה את זה, או מכיר מישהו שהצליח להשתמש בזה _בישראל_?

כי אני יודע שבארץ משתמשים בפרוטוקול pppoe (PPP over Ethernet) וכמעט שום ספק בעולם משתמש בזה.. אז אני רק רוצה להיות בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבארץ משתמשים בפרוטוקול pppoe (PPP over Ethernet)

קצת התבלבלת הייתי אומר, בארץ משתמשים ב- pppoa , וכן יצא לי המון פעמים (במסגרת עבודתי כמתקין ראוטרים)

לחבר את המודם גם להאב וגם לראוטר ואף פעם לא היתה לי בעייה וגם לא אמורה להיות בעייה עם זה אז אתה יכול להיות רגוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון לא מזמן גם שפרסמתי פה , פרוטוקול PPPOE לא עובד בארץ, הספקים לא נותנים בארץ שרות לתכונה זו רק למודם כבלים

כדי להתחבר לשרת של ADSL יש להשתמש ב PPTP לצורך התחברות.

שוב מנסיון ויש לבדו כל ראוטור כמו שלי היתה בעיה והיה לי ראוטור שלא עבד ב PPTP בתקשורת אלא רק תמך.

יש לבדוק גם אצל הספק המכשיר את התכונות, למשל אצל D_LINK דגם 704 שמוכרים אצל KSP רשום אצל הספק, תמיכה במודמים

מסוג אלקטל מיוחד ל ADSL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...