שאלה על מודם אמביט של הכבלים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מודם אמביט של הכבלים.

SpiritKnight

Recommended Posts

יש לי מודם אמביט של הכבלים, ויש לו 4 יציאות:

CABLE\TV(מחבר את המודם לאינטרנט כבלים), POWER(חשמל)

ENET(שמחובר בכבל רשת לכרטיס רשת) וUSB.

השאלה שלי היא, האם ניתן במקום להוסיף למחשב הנוכחי כרטיס רשת על-מנת הפיכתו למחשב LAN שיספק אינטרנט למחשב אחר, לחבר את המחשב השני עם כבל כלשהי לתוך הכרטיס רשת\חיבור .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מה User Guide של המודם:

CAUTION: Your cable modem allows you to use either the or Ethernet port. Do

not use both simultaneously. If you choose to use the Ethernet port, do not attempt to

attach the cable to the cable modems port. If using the port, do not

attempt to attach the Ethernet cable to the cable modems Ethernet port. If you need

to switch ports, remove the power from the cable modem prior to switching ports.

Then reapply power to the cable modem. Wait several minutes for the cable modem to

re-establish communications with your cable service provider.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב למה אסור לחבר את שניהם בו זמנית?

לי יש מודם כזה ויש לו תופעות מוזרות, אני בדרך כלל עובד עם כרטיס רשת של 3COM ולפעמים יש איזו בעיה למודם הוא לא רוצה להכנס לאתרים לאפטיפיים וכו' לא משנה מה אתה עושה החלפתי כרטיסי רשת לא עזר, RESET למודם גם לא עזר שמתי אותו ב עובד מצויין וגם נותן קצבים גדולים יותר מה כרטיס .

דרך הגב שמעתי שאפשר לפרוץ את ההגבלה של ה UPSTREAM ו ה DOWNSTREAM מישהו יודע איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם עצמו הוא בסדר גמור לי יש אותו ולי הוא בכלל לא עושה בעיות!

אצלי הוא מחובר דרך הכרטיס רשת

איך קבעת את זה שהוא גרוע?

היו לי בעיות איתו שלושה ימים ב- עד שהתקשרתי למת"ב ואחרי שעות של טרטור מתומך אחד לשני מישהו הואיל בטובו להגיד לי שקורה הרבה שהמודם הזה פשוט לא מתפקד טוב ב- ושאולי כדאי לי להחליף לכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם עצמו הוא בסדר גמור לי יש אותו ולי הוא בכלל לא עושה בעיות!

אצלי הוא מחובר דרך הכרטיס רשת

איך קבעת את זה שהוא גרוע?

היו לי בעיות איתו שלושה ימים ב- עד שהתקשרתי למת"ב ואחרי שעות של טרטור מתומך אחד לשני מישהו הואיל בטובו להגיד לי שקורה הרבה שהמודם הזה פשוט לא מתפקד טוב ב- ושאולי כדאי לי להחליף לכרטיס .

כן זה נכון, בUSB הוא לא משהו.. אבל ב LAN אני יותר ממרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...