צריכת משאבים של מודם USB - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת משאבים של מודם USB

eyalo

Recommended Posts

מאז שיש לי מודם המחשב שלי התחיל לעבוד יותר לאט, כשקראתי הודעות שקשורות לזה הבנתי שהמודם "גוזל" משאבים מהמערכת, השאלה שלי היא האם יש כתבה מסודרת בעניין, או משהו דומה ? אשמח לקבל לינק אליה, בתודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באינטגרציה של לוח האם של המחשב שלך למערכת ההפעלה. אני יודע שישנם בקרים "ישנים" ומערכות הפעלה שאינם משתפים פעולה בצורה חלקה. קח לך 70 שקלים (אפילו פחות) קנה לך כרטיס ותוכל לישון בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באינטגרציה של לוח האם של המחשב שלך למערכת ההפעלה. אני יודע שישנם בקרים "ישנים" ומערכות הפעלה שאינם משתפים פעולה בצורה חלקה. קח לך 70 שקלים (אפילו פחות) קנה לך כרטיס ותוכל לישון בשקט.

לא, הוא צריך לקנות מודם חדש אם יש לו ADSL... במקרה שיש לו מודם כבלים שמתאים לשניהם, שיקנה כרטיס ויהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באינטגרציה של לוח האם של המחשב שלך למערכת ההפעלה. אני יודע שישנם בקרים "ישנים" ומערכות הפעלה שאינם משתפים פעולה בצורה חלקה. קח לך 70 שקלים (אפילו פחות) קנה לך כרטיס רשת ותוכל לישון בשקט.

לא, הוא צריך לקנות מודם חדש אם יש לו ADSL... במקרה שיש לו מודם כבלים שמתאים לשניהם, שיקנה כרטיס רשת ויהנה.

למה לא ? אני מכיר אנשים שחיים יפה עם מודם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי באינטגרציה של לוח האם של המחשב שלך למערכת ההפעלה. אני יודע שישנם בקרים "ישנים" ומערכות הפעלה שאינם משתפים פעולה בצורה חלקה. קח לך 70 שקלים (אפילו פחות) קנה לך כרטיס רשת ותוכל לישון בשקט.

מה אתה רוצה בדיוק שאני יעשה עם כרטיס הרשת, לאן אני יחבר אותו, זה מודם , זה לא מודם של אלקטל,

כך שאין לי מה לעשות עם כרטיס .

וחוץ מזה כולכם סוטים מהשאלה העיקרית, אני יודע וזה ברור שהמודם צורך משאבים,

השאלה היא עד כמה זה אמור להשפיע ואם יש משהו כתוב ומסודר על זה

ואני לא מתכוון לשני משפטים שכל אחד זורק פה שגם לא תמיד נכונים.

אז אם יש פה מישהו שקרא משהו בנושא, אשמח לקבל משהו קצת יותר רציני

לסיום

אני מכיר אנשים שעובדים יפה מאוד עם המודם לכן, אני מנסה לפתור או לפחות לצמצם את הבעייה בעצמי בלי להיכנס

להוצאות ככה שלומר לי לקנות מודם אחר זה לא מתאים, ושוב תודה רבה לכולכם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם תופס משאבי מערכת.

המשאבים תלויים בחוזק השילוש (המעבד, לוחאם וזכרון) ומערכת ההפעלה (מבחינת ניצול בדר"כ).

רוצה לקרוא דברים יותר ארוכים? עשה חיפוש בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם תופס משאבי מערכת.

המשאבים תלויים בחוזק השילוש (המעבד, לוחאם וזכרון) ומערכת ההפעלה (מבחינת ניצול בדר"כ).

רוצה לקרוא דברים יותר ארוכים? עשה חיפוש בפורום.

אז זהו שעשיתי חיפוש ולא מצאתי משהו רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...