צילום של אם המכה את בתה בת ה-4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילום של אם המכה את בתה בת ה-4

WizMaster

Recommended Posts

ראיתי את הקטע ואני לא מסכים עם מה שהולך שם אך יש דבר אחד שלא מפתיע אותי: בעולם יש מיליונים של ילדים מוכים ולאמריקאים יש תמיד איזו מידה של הגזמה!!! כאילו הם גילו את אמריקה. אני שוב אומר שאני לא מסכים עם המעשה וצריך לשבור לאותה אישה את הידיים (כן כן כמו שעשו בימים חשוכים יותר) אבל איפה היה אותו אחד שצילם את המעשה או שהשגיח על המוניטור (במקרה שזו במעגל סגור)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקחת מאמא את הילדה זה ממש לא בד\סדר מה שקורה שם אפילו כיום בארץ ההורים מרביצים פחות משם

אין דבר כזה מרביצים פחות! :bash:

להרביץ זה להרביץ וזה הכל אלימות .נקודה. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, לא נראה לי..... תעמולה.....

למה? היא מנסה להושיב אותה בכסא ילדים מיוחד. הכסא לא נסגר, היא מרביצה לכסא. נותנת לו כמה מכות שיסגר..

אני לא באמת חושב ככה אבל לכו תדעו.... היא עוד תטען את זה בבית המשפט.

בקשר למכות? הורה הרים עליך יד? שתוק. אל תעשה כלום. אתה לא יכול. אבא שלך. יש לך 2 אפשרויות. לשכוח, או לזכור. זכרת? בגיל 18, או כשתהיה עצמאי, יש לך 2 אפשרויות. להתנכר לו. או לא לעשות כלום, ולחיות עם זה, וזה לא בריא. או, (אפשרות שלישית) להתעמת איתו. פנים מול פנים. את זה אפשר גם לפני עצמאות מוחלטת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, לחכות עד שאתה בן 16 ואז לרצוח את שני ההורים שלך, לבשל ולאכול אותם.

ואז לחכות עד הבוקר, להכנס לבית-ספר, ולהתחיל לירות במורים ותלמידים עם האמ- 16 המקוצר שהכנת בעוד מועד.

וכאשר באים השוטרים לעצור אותך, להפעיל את מטעני הניטרוגליצרין שהתמנת במקומות אסטרטגיים בלילה שלפני.

כיף, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא הסבירה למה היא הרביצה לה?

מה ? ראית את התמונות? ראית איך היא מכה אותה סתם ככה?

את האימא הזו צריך לאשפז בכפייה בבית חולים לחולות נפש מהסוג הגרוע ביותר.

אם(אימא) שמכה את ביתה "סתם" ככה, ללא כל תירוץ,לא ראוייה לגדל בן אנוש!

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המודאגים אני שמח לבשר שנתפסה האם המכה לראחר שזוהתה. היא טוענת כי לא התכוונה להכות את ביתה ושהיא מוכנה למות למענה.

ממש תודה רבה. אל תמותי ואל תרביצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוקי, אתה פסיכופט.

מה זה "אסור לך"? הורה שמכה את הילד שלו ככה צריך להיות מאחורי סורגים!!!

אתה רוצה להגיד שלכל אדם באשר הוא יש זכות לאמלל את יוצאי חלציו במשך 18 שנים מאז יום היוולדם?

מה זה השטויות האלה בנאדם? אתה באמת כל כך כלוא בדעות קדומות של "גברים הם ברברים חסרי רגשות"?

מה זה לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...