הטיית מיי החצבני בלבנון.ועינייני מוקי הזמר. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטיית מיי החצבני בלבנון.ועינייני מוקי הזמר.

udicol

Recommended Posts

כולנו שומעים לאחרונה את הקברניטים המדיניים על הצהרות מלחמה כנגד הלבנונים בהטיית מיי החצבני.

ובכן זה מגיע מכל גווני הקשת ואפילו במשפחתי (בכיוון השמאל השקט) שמעתי דעה דיי דומה שבעינייני מים לא שותקים ולא מוותרים בכלום.

ולכן - לאחר שאני שומע את שמעון פרס , רה"מ אריאל שרון (שממש לא אהוד על יפי הנפש - היפים במדינה) וכמובן שר הביטחון אני שואל את עצמי האם במלחמה הבאה (מלחמת המים כמובן) יצוצו שוב אותן קבוצות נשים בשחור ומה יגיד בעצם אורי אבנרי על הנושא.

מה זו מלחמת חינם ? מלחמת אין ברירה ?

(ועכשיו לשיא) כמובן בלי קשר אבל בעצם מייצג את הייחצנות והציניות של אוהבי החיים בארץ .

לדוגמא הזמר מוקי - זכה בפרסים וכ...

לשאלת המראיין הוא ענה בצורה כל כך מזלזלת -"לא מעניין אותי המתנחלים, שרון, חברון .... אני רוצה לחיות כאן ולעשות מוזיקה"

ובכן אני חושב שלדעת מוקי צריך להעסיק קוסם באיזור גוש דן- קוסם שיעשה קסמים השומרים על הגבולות, קוסם שיקריץ מים מכלום (לעומת משה מהסלע) קוסם שייתן לו מאכל לפיו.

וכמובן קוסם שייתן לאידיוטים שבחרו בו לתת לגיטימציה לחוות הדעת שלו על דברים שאין לו מושג על מה הוא מדבר. קסמים שאנשים ייקנו את הדיסיקם שלו וכמובן יקשיבו לדברי ההבל המטופשים של זמר "גדול" לכאורה.

ובכן לידיעתך מוקי - אנחנו צריכים לסמוך על הקברניטים שבחרנו בכנסת(לא שכולם משהו!).

שמעון פרס הוא קונצנזוס אפילו של הימין (לא הקיצוני) אז אם הוא אומר , אז נשמע לדיסקים של שמעון פרס ולא של מוקי שמוקי!

או בעצם למה אני מתרגז מכל פלצן שמקבל "פרס" במדינה (יפה ירקוני) . ניתן להם לדבר ושיגידו את כל דברי הבלה שלהם, בסוף הרגליים יבחרו אם להגיע או לא להופעותיהם.

נ.ב: אני בטח משער לעצמי שתשאלו מה הקטע? ומה הקשר ? ובכן אני מנסה למצא הסבר לתופעה של אותם חבריה שחושבים שהם מוגנים (פיזית תרתי משמע) מעשיית שלום יתר. מז"א - הרי -": כולם מדברים על שלום אף אחד לא ...." אבל מה לעשות בני דודינו (או שבעצם לא) ממש לא רוצים בשלום אלה אם נתאסלם ונקבל על עצמינו את מוחמד כנביא אמת. אויי שטויות יגידו אחרים. זה לא נכון . אז מה נכון? ההסטוריה תשפוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מוקי, אם אני לא טועה- הוא לא מדבר כי היחצ"ן שלו אוסר עליו (ע"ע יפה ירקוני)

לא שזה מצדיק משהו, אבל מקרים דומים כבר קרו (ערב של "יש גבול" בלי חמי רודנר ואביב גפן, מישהו??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח נראה אותכם ממהרים לצאת למלחמה אם מצרים הייתה גונבת לנו מים :P

אופס, גם הם כבר לא מפחידים ;D

זו לא השאלה. אפשר לשאול מה היה קורא אילו סודן היתה שואבת מים מהנילוס או לחלופין היתה בונה סכר ?

תוך שעה במצרים שולחים אולטימטום לדקה, עקב בעיות תקשורת המברק היה מגיע אחרי שעה, וסודאן כבר נמחקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...