מחשב נתקע לאחר מספר דקות בשימוש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע לאחר מספר דקות בשימוש

Ran B

Recommended Posts

שלום לכולם.

משהו מוזר לחלוטין קורה במחשב של אחותי.

היא מפעילה אותו ומשתמשת בו באופן רגיל של מסנג'ר, , גלישה באינטרנט.

אין משו מיוחד או משו שדורש מאמץ.

מדובר במחשב פנטיום 3 סוקט 370, 500Mhz עם 448MB זיכרון , כרטיס מסך ATI RAGE 8MB (משהו כזה.. לא מובנה) מאוד ישן.

המחשב רץ על WinXP PRO.

בהתחלה, כשמפעילים את המחשב העכבר מרצד בצורה מוזרה עד שלוחצים על כפתור כלשהו ואז העכבר מפסיק לרצד וגם

המחשב פועל בצורה נורמלית (שכן בתחלה, שהעכבר ריצד, המחשב גם פעל מאוד לאט).

ואחרי כמה דקות של שימוש המחשב פשוט "קופא", נתקע! העכבר לא מגיב, המקלדת גם לא מגיבה,

כל התוכנות "קופאות" ולא זזות והמחשב פשוט נתקע לחלוטין ולא יוצא מזה, צריך לבצע ריסט ושוב אחרי כמה דקות של שימוש

המחשב נתקע.

המחשב נתקע גם בsafe mode לאחר כמה דקות של שימוש.

הפרוצדורה של "להפעיל את המחשב במצב התקין הטוב האחרון שבו הוא היה" מעלה את המחשב ותוקע אותו עוד לפני שהווינדוס מספיק לעלות

ורואים רק עכבר תקוע על רקע שחור.

יש אולי למישהו רעיון או מושג למה המחשב נתקע? האם מדובר בבעיה חומרתית? אם כן מה היא?

או תוכנתית?

אם רק אולי למישהו יש קצה חוט להתחיל לחשוב ממנו, אולי מישהו נתקל בזה פעם.

אשמח לשמוע עצות.

תודה,

רן. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוף והמאוורר אומנם קטנים, אבל הם הסטוק והסטנדרטים.

מעבד של 667mhz עבד על הגוף הזה (הוא היה סטוק שלו) אז מעבד עם באס נמוך יותר (100mhz) וסה"כ 500mhz לא אמור

לעשות בעיות על אותו גוף , לא? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

הלוח הלך! כן זה נישמע מוזר, אבל בידיוק ליפני שבוע בדקתי לחבר שלי ת'מחשב [פירמטתי לו ומה לא], קיצר הוא הכניס את המחשב למעבדה ואמרו לו שהלוח הלך קפוט!

והיה לו בדיוק מה שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגוף של המעבד עובד פיקס, תיהיו בטוחים בזה. ואין שום סיבה לתקיעת המחשב בגלל זה.

גם, נניח נניח נתקע המעבד עקב חום (למרות שמדובר במארז מאוורר היטב, ויש זרימת אוויר טובה וסידור חוטים טוב)

אז הוא אמור להתקע לכמה שניות/דקות ואז להמשיך. אני מדבר פה על תקיעה לחלוטין שזמנה לא מוגבל ורק ריסט "פותר" אותה.

וגם אני נוגע בגוף בזמן שהמחשב תקוע או לפני והוא ממש לא חם, לא קרוב לזה אפילו.

אין סיבה גם, הגוף יכול להחזיק את המחשב הזה בכיף, והוא גם החזיק בעבר!

אבל מישום מה עכשיו הוא נתקע כל הזמן. :(

מעבדות יכולות להגיד עד מחר, אתה בטוח שזה הלוח? :-\

כאילו..איך זה יכול להיות אם הלוח גמור אז הוא בכל זאת מעלה את המחשב ורק תוקע אותו אחרי מספר שניות

של עבודה על הווינדוס. זה לא אמור פשוט לא לעלות את המחשב כבר בBOOT ולצפצף או משו כזה?

טוב, עכשיו אני מנסה לעשות התקנה מחדש לווינדוס, אני מכניס את הדיסק של הווינדוס ועושה BOOT מהסידירום

הבוט מהסידי מתחיל, הוא מריץ כל מיני דברים לפני ההתקנה ואז הוא מגיע לתפריט של "לתיקון לחץ על R

להתקנה לחץ על enter וליציאה לחץ על F3"

אני בא ללחוץ על אנטר וכלום לא קורה, כנראה המחשב שוב נתקע. והמקלדת כן מחוברת ועובדת, כי בהתחלה נכנסת לביוס ושניתי שם

שהבוט יהיה מהסידירום, כלומר זה לא בעיה במקלדת.

אז זה הלוח? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...