חברת GCOM לאינטרנט מהיר בבנינים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברת GCOM לאינטרנט מהיר בבנינים

idanoodle

Recommended Posts

שלום,

לא מזמן קיבתנו בבנין בו אני גר הצעה מחברת GCOM להתקנת שרת וחיבור כל הדירות המעונינות בכך לאינטרנט מהיר, קו ADSL.

התשלום הוא להם בלבד, ללא תשלום לבזק. בסה"כ 300 ש"ח להתקנה ראשונית כולל מודם ו 150 ש"ח בכל חודש בלבד.

מישהו שמע על החברה?

מה היתרון בחיבור לשרת בבנין? (למעט סכום התשלום החודשי הנמוך)

אם משהו מכיר, אזמח לשמוע המלצות או אזהרות.

תודה

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש מהם עוד פרטים.. מהירות פר בניין, מהירות פר קליינט, התחלקות המהירות בשעות העומס/שפל, התחייבות,uprate, פרוטוקול...

אם אתה יכול תבקש בכתב את הכל, ותעלה לכאן.

עריכה: שלחתי אליהם אימייל עם השאלות האלו.. נראה מה הם יענו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הם ענו לי- והופתעתי לטובה מהתשובה:

לקוח יקר שלום,

במסגרת פרוייקט בניינים נפרשים כבלי תקשורת מחשבים מארון התקשורת שלנו שנמצא בתחתית הבניין ועד למחשב שלך. הכבלים נפרשים בתוך צנרת קיימת בקירות ולא מחוצה להם.

הפרוטוקול בו אנו משתמשים הינו TCP/IP.

המהירות לכל בניין משתנה בהתאם לכמות הדיירים המחוברים. ככל שיותר דיירים מצטרפים לשירות נוספים קווים לבניין ומהירותו גדלה. המהירות המינימלית הינה 1.5mbps.

המהירות הממוצעת לדייר הינה 0.5mbps.

בשעות העומס תרד המהירות לדייר עד ל 0.3mbps ובשעות הרגועות תעלה עד ל 1.5mbps לפחות (תלוי בכמות הקווים שיש לבניין).

ה upstream הממוצע הינו כ 40kbps.

צור עמנו קשר באם ישנן שאלות נוספות.

בכבוד רב,

עופר גולן

Gcom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לפי התגובה של החברה נדמה לי (תהרגו אותי אם אני טועה) שהעסקה קצת לא כדאית, 1.5mbps זו המהירות הרגילה (והקבועה) שמקבל מי שמתחבר ל ADSL בחבילה הבינונית, הם אומרים שבשעות העומס המהירות יכולה לרדת עד 0.3Mbps זה אומר מהירות נמוכה מאוד, חוץ מזה, מהירות השליחה היא איטית בהרבה יותר מהחבילה הרגילה, מדובר בכמה קיי בודדים לשניה..

אם אתה שואל אותי, תעשה ADSL לבד ונורמלי, המהירות לא תנזק כשאחרים יתחברו ואתה לא תהיה תלוי באיזה טכנאי שמי יודע מתי הוא יגיע כל פעם שמשהו מתקלקל, מספיק שיהיה עוד איזה מישהו אחד בבנין שיאהב להוריד וכאלה ויתפוס לך את כל הרחב פס, חבל, תעשה כמו שכולם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לספק דבר כזה הם צריכים אישור של משרד התקשורת. לפי מהלך הדברים בעסקי התקשורת בארץ כל דבר הופך למהומה ומשום מה לא שמענו מהם מאומה. זה קצת מזכיר לי את הכבלים הפיראטיים שהיו בשנות ה-80 .

גם כדי להכנס בצינורות של הכבלים/טלפון הם צריכים אישור שממש לא יקבלו אותו מאף חברה מסחרית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...