האם המחשב פולט קרינה? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחשב פולט קרינה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

כל עוד המארז שלך עשוי ממתכת אין לך מה לדאוג מקרינה. :xyxthumbs:

(למביני דבר בפיסיקה - קוראים לזה כלוב פראדי (לא בטוח שאייתתי את השם נכון))

הוא עשוי מתכת אבל יש לי חלון בצד שנמצא שלידי :\ זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה אלקרומגנטית מהסוג הזה היא לא מזיקה

מחקרים הוכיחו שכדי לגרם נזק בטווח הארוך, יש צורך בעוצמה שעוברת בעמוד חשמל במרחק כמה מטרים ממך במשך שנים רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך שלך לא היה פולט קרינה, לא היית רואה שהוא עובד.

גם אור זה סוג של קרינה...

כל מכשיר חשמלי יוצר שדה אלקטרומגנטי כלשהו. או במילים אחרות - קרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נעשה לך קצת סדר בבלאגן דברתי עם אבא שלי כן תתפלאו הוא דוקטור וגם אני קחרתי את הנשוא הזה בעיקר על מסכים אוקיי כל מעגל אלקטרומגנטי הוא יוצר קרינה מסויימת ומן הסתם עישתי גם בגרות במדעים כן כל אור הכי מסכן פולט קירנה אבל ממה שנאי מבין הבחור שלנו התכוון לקרינה מסוכנת כן מעבד פולט קרינה לא היא לא מסוכנת אבל המחשב גם פולט קרינה והיא לא מסוכנת מסכי CRT (בונגליות) השטחים החדשים יש להם שדה עם מגנט מיוחד ששואב את האלקטרונים כמו שיש בטלויזיה האקלטרונים האלה מזיקים אבל לטווח מאד מאד ארוך של לפחות 30 שנה בקיצור זה מסוכן אלב טלפון סלולרי יותר והקרינה הזאת היא קרינה בילתי מיננת נראה לי ככה אומרים זה זה סוג של קרינה גרעינית שהיא ממש ממש ממש ממש ממש נמוכה חוץ מזה שמעתם פעם על בנאדם שקיבל סרטן מטלפון סלולרי או ? זה חרטא גם בגיל 80 עם תגור מול המסך שלך לא יהיה לך סרטן אז אל דאגה ד"א מיקרוגל לא מקרין הכוונה שהוא מקרין חום גלי חום אין לו שום קרינה בדקתי גם את זה אז בקיצור בוא נסכם את כל החפירות האלה הוא מקרין אבל זה לא מסוכן גם מקרין אבל זה לא מסוכן כל כך זה חרטא וזה לא יפגע לך בביצים אל תדאג אתה תביא ילדים נחזיק לך אצבועת שיהיה לך תאומים וסיגריות פוגע עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא יאומן איזה דבילים יש פה :pissed:

מי שלא יודע ואין לו מושג עדיף שיסתום ויחסוך לכולנו את דברי ה"חוכמה שלו".

לפותח השירשור ולכל מי שבאמת מעוניין לדעת אז בבקשה:

http://www.bsh.co.il/ShowArticle2.asp?ArticleId=420&CategoryId=29

חשוב לקרוא ולהפנים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...