האם המחשב פולט קרינה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחשב פולט קרינה?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

המחשב נמצא ממש ליד הרגליים שלי (וזה קרוב מאוד לאזור הרגיש) האם יש סכנה מהקרינה שהמחשב פולט? כי כל הזמן אני שומע על איזה קרינה שהמעבד פולט ובגלל זה מומלץ להשים אותו גבוה יותר ולא למטה קרוב לאשכים האם הדבר נכון? או שזה סתם שטויות והמחשב לא פולט קרינה מזיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נמצא ממש ליד הרגליים שלי (וזה קרוב מאוד לאזור הרגיש) האם יש סכנה מהקרינה שהמחשב פולט? כי כל הזמן אני שומע על איזה קרינה שהמעבד פולט ובגלל זה מומלץ להשים אותו גבוה יותר ולא למטה קרוב לאשכים האם הדבר נכון? או שזה סתם שטויות והמחשב לא פולט קרינה מזיקה?

מחשבים כן! פולטים קרינה! וכן זה מסוכן להניח מחשב לזמן ממושך ליד הביצים!

זה מוריד מספירת הזרע קראתי על זה פעם מאמר שלם!

תשתדל מאוד להרחיק את זה מהזין והביצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהחום, לא הקרינה...

הקרינה היחידה שיכולה לצאת ממחשב שולחני זה אולי, אולי מהמסך - ובמסכים חדשים בד"כ יש כבר כלמיני שכבות ציפוי נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא פולט קרינה או לא(כל מעגל חשמלי פולט קרינה)

יש באזור שלך לפחות 30 אנטנות סלולריות/34208728507243 פלאפונים שמקרינים לך על המוח, ואל תתפלא עם עוד 20 שנה הפיפי של כולנו יהיה ירוק.

מומלץ לא לשים על הברכיים, כי הוא פולט חום ופוגע בטמפ' של הלאולאו(AKA תבינו לבד)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא פולט קרינה או לא(כל מעגל חשמלי פולט קרינה)

יש באזור שלך לפחות 30 אנטנות סלולריות/34208728507243 פלאפונים שמקרינים לך על המוח, ואל תתפלא עם עוד 20 שנה הפיפי של כולנו יהיה ירוק.

מומלץ לא לשים על הברכיים, כי הוא פולט חום ופוגע בטמפ' של הלאולאו(AKA תבינו לבד)....

היום כל אחד קם בבוקר ואומר שהוא מצחיק :) HAHAHAHA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על מחשב שולחני...כי כל פעם אני שומע פה ושם על קרינה שהמעבד פולט....אז זה סתם שטויות אתם אומרים?

כל רכיב אלקטרוני פולט קרינה.

במקרה של מעבד היא לא מזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...