שאלה שקשורה לאיי פי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה לאיי פי

some_girl

Recommended Posts

קודם כל זה יעזור אם תגיד מה שם ה ISP שלך וחברת הכבלים?

ו בלי קשר אין לך IP קבוע זה רק עניין של זמן עד שהוא משתנה .

אינטרנט בכבלים עובדת לפי DHCP שזה בלי הסברים גדולים שרת שמקצה כתובות IP ו GATEWAY וDNS למחשב שניגש אליו,

עכשיו בשרת ישנה אפשרות לקבוע כל כמה זמן הוא יקצה כתובת חדשה למחשב בדרך כלל הברירת מחדל זה יום עד שלוש.

תבדוק ש הIP שלך נשאר אותו דבר בעוד יומיים אם כן זה רוב הסיכויים שבשרת של הDHCP הגדירו שזה יחזיק יותר זמן

או ש לISP שלך אין הרבה לקוחות בחברת הכבלים הזו כרגע והוא מקצה לך את אותו IP כל פעם מחדש(שזה היה אצלי עד לא מזמן כי לבזקבנלאומי לא היו הרבה לקוחות של תבל דיגיטל)

לשנות IP את יכול ידנית גם וזה ע"י פקודות:

IPCONFIG/RELEASE שזה ישחרר את הכתובת בנתונה כרגע.

IPCONFIG/RENEW שזה יתן כתובת חדשה מהשרת.

ואם אתה כל כך מפחד שיפרצו לך למחשב תשים FIREWALL.

מקווה שעזרתי. ;) ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי במת"ב ובזק בינלאומי והאיי פי שלי משתנה לעיתים רחוקות... כנראה שאין להם יותר מדי לקוחות (וויפי! :))

גם release/ renew לא עזר, אני תמיד מקבל את אותה כתובת איי פי, וטוב לי ככה. במשך חודשים היו להם בעיות עם ה-lease של ה-dhcp, ועד שסופסוף הוא נותן לי איי פי ונותן לי להחזיק בה, אני לא מתלונן.

מה שכן, מי שרוצה לפרוץ לי למחשב לא צריך כתובת איי פי קבועה. זה אולי יותר נוח, אבל זו לא בעיה גם בלי. פיירוול זה פתרון נחמד, אבל טוב רק במקרים של אנשים מטרידים וילדים עם netbus וכו'. אם מישהו באמת רציני, הוא יכול לפרוץ לך למחשב גם אם תהיה מאחורי שני פיירוולים ותחליף כתובת איי פי כל חצי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה כתובת קבועה במשך איזה חודש ואז זה התחיל להשתנות כל כמה ימים אם אני מכבה מחשב, העניין הוא שאני לא מכבה אותו ואפילו לא עושה RESET.

וFIREWALL טוב ומוגדר טוב ע"י משתמש חכם כן יעזור נגד פורץ טוב.

תשמע ישנו פתגם האומר שכל הגנה נועדה בשביל שיפרצו אותה, אז ברור ש HACKER מצויין יכול לפרוץ את ה FIREWALL שלך בלי בעיות

אבל בו נגיד שHACKER ברמה כזו לא יבזבז את זמנו אל משתמש מסכן(בלי להעליב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה קורה...

אבל אצלי זה לא משתנה גם שהמחשב מכובה....

אני פוחד שיפרצו לי......

אני לא רוצה לשנות ת'איי פי דרך הפקודה בrun כי אני פוחד שיהיו לי בעיות להתחבר לאינטרנט זהב, למישהו יש פיתרון אחר?

אם firewall אז איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוני לערוצי זהב והספק שלי זה בן לאומי וזה בולשיט ש האי פי לא מישתנה או מישתנה כל יומיים!!!!

אז ככה שאם הוא לא מישתנה זה ביגלל שמתב הקציבה יותר מדי זמן להישארות האי פי!!!

ואין לזה קשר לבזק בן לאומי!!!

ואני לא עובד שם!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוני לערוצי זהב והספק שלי זה בזק בן לאומי וזה בולשיט ש האי פי לא מישתנה או מישתנה כל יומיים!!!!

אז ככה שאם הוא לא מישתנה זה ביגלל שמתב הקציבה יותר מדי זמן להישארות האי פי!!!

ואין לזה קשר לבזק בן לאומי!!!

ואני לא עובד שם!!!!

עכשיו אני יסביר יותר מפורט אם מישהו לא הבין בשרת DHCP ניתן להגדיר זמן של LEASING שזה השאלה של כתובת.

כמו שאמרתי יכול להיות שזה מוגדר אצלהם להרבה זמן לרוב אצל שרתים ברירת מחדל זה אל 7-14 יום.

ישנה גם אפשרות לעשות שברגע כרטיס רשת מקבל כתובת השרת ירשום את הכתובת של הכרטיס אצלו וכל פעם שהכרטיס הזה יבקש כתובת הוא יקבל אותה אחת.

לגבי העניין של בזקבנלאומי אז בבקשה תקרא את התגובה טוב, הכוונה הייתה לא ל ISP ספציפי אלה כללי כי כשאין הרבה בקשות של כתובת שזה אומר שאין הרבה לקוחות אז השרת אם מוגדר לו להקצות כל פעם כתובת שונה יקצה את אותה הכתובת כי לא היו עוד בקשות מאז שהיתנקתה להתחברות הבאה שלך.

תגיד קינג יש לך אפטיפי במקרה?(בלי קשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה קורה...

אבל אצלי זה לא משתנה גם שהמחשב מכובה....

אני פוחד שיפרצו לי......

אני לא רוצה לשנות ת'איי פי דרך הפקודה בrun כי אני פוחד שיהיו לי בעיות להתחבר לאינטרנט זהב, למישהו יש פיתרון אחר?

אם firewall אז איזה?

אני ממלץ על הFIREWALL של SYGATE הוא חינמי וטוב

אם אתה רוצה להשקיע קצת אז ה PRO SYGATE עדיף הוא נותן היותר אפשרויות מתקדמות אבל הוא עולה כסף - אבל שווה

להשקיע (זמן או כסף )

:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...