אזהרה ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה !

udicol

Recommended Posts

או יותר נכון הבהרה:(מניפסט)

דתיים, דוסים, לובשי כיפות סרוגות, שמאלנים, חברי קיבוצים, חברי מושבים, חילוניים ,וסתם אלה שיושבים בשנקין, מתגייסים וכאילו שלא,

ערבים (הנאמנים שבינהם) , בדואים, דרוזים , צ'רקסים ועוד כמה שאני לא זוכר (צר לי אם שכחתי מישהוא) - כולם אזרחי מדינת .

אם יש למישהוא דעה, קטלנית ככל שתהיה (במיוחד על ה-"דוסים" ) מוזמן לשמור אותה לעצמו אלה אם הדעה שלו מקובלת ואינה חורגת מהכללים שנקבעו בפורום זה .

לידיעתכם גם הם יהודים, אזרחי מדינת , וחלקם משרתים בצבא. חילוקי דעות -דבר מקובל , הריי ללא דעות שונות היה כאן דיי משעמם.

אך אני מציע לכם לכנס את כל האינטליגנציה שלכם והאיפוק ע"מ להרשים אותנו (ואותי בפרט) בנימוקים משכנעים, נימוסיים, ויפים (מלשון יפה- מרשים....) בדעותיכם.

לא מקובל לשמוע ולקרא (אני מקווה - בכל זאת אנחנו יהודים) רעיונות השחטה של תשמישי קדושה, ודברי שינאה נגד רבנים ושליחי ציבור המייצגים מגוון רחב של אוכלוסייה. חלקם הם השכנים שלכם וחלקם יכולים להיות קרובי משפחה שלכם.

תשדלו לא לפגוע ברגשות אנשים אחרים (שימו לב אתם לא צעירים בשבילי ,אתם אנשים), ואם מישהוא חייב לכתוב משהוא כל כך פוגע נגד משתמש בפורום מוזמן לעשות זאת ב-איציק.זה לא המקום!

אני ממש לא אוהב להכנס להודעות משתמשים ולערוך אותם - שימו לב שלא עשיתי כך מעולם , ולכן משתמש שדבריו ייראו לי כעבירה על כללי הפורום יקבל הודעה באישי ובהתייחסותו נוכל להמשיך בדיון נעים ופורה .

חבריה : בברכת שנה טובה .

(מניפסט-1)מינשר :פנייה ממשלתית חגיגית לציבור.2)הודעה חשובה על מאורעות מכריעים . 3)גילוי דעת פוליטי, פנייה אל הקהל בהצעת תכנית מדינית חשובה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה המקום להגיב אבל אתה באמת המודריטור היחיד שהאחריות לא עלתה לא לראש, אפילו קיבלתי ממך כבר הודעה :jump:

תמשיך ככה :hi:

למה היחיד ? :P ונעזוב את זה. נראה כמה זה יעזור אזהרה או יותר נכון הבהרה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...