איפיון של מסך כחול - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפיון של מסך כחול

IG

Recommended Posts

אני יודע שיש טבלה של כל הודעת שגיעה במסך הכחול (אלה עם המספר, הרבה אפסים, איקסים וכו...)

כל מספר ותוספת של אות ליידו מציינת שגיעה אחרת, ואני רוצה לדעת מה בדיוק השגיעה. אני חושד שאחד הOCים אחראי לה, אבל אני רוצה לדעת בדיוק איזה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך לא עזר ולא ניסיתי לחפש בגוגל כי אני לא יודע לפי איזה מילים להריץ את החיפוש...

ראיתי את הטבלה הזאת אצל תכנאי, אבל זה הייה לפני הרבה זמן ואני רוצה לדעת אם יש לטבלה עידכון... את התכנאי אני לא מצליח לתפוס כבר כמה ימים, אז חשבת שאולי מישהו בפורום מכיר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל את המסך הכחול כל הזמן "כבקשתך"... אני רוצה לדעת מה הוא אומר כשאני מקבל אותו, כדי שבאיתחול אני אנסה לשנות את מה שמפריע... ואני לא זוכר בדיוק את המספר של השגיעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט שאחרי שאתה חוזר לווינדווס תוכל להשתמש בתוכנה Debugging Tools for התוכנה מראה לך אם הבעיה היא בדרייבר או בחומרה או בכל דבר אחר... אני מעדיף להשתמש בה מאשר לנסות להבין את הכתב סתרים הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה אבחון של קבצי הדאמפ שנמצאים בתיקיית ווינדוס עם התוכנה שצויינה לעיל ואז תקבל מידע רב שהחלק החשוב הוא ההתחלה שבו כתוב התקלה נגרמה כנראה בגלל .....זה או או חומרה בד"כ ואז תוכל לדעת אם זה בגלל הOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...