החלפת לד הPOWER של המארז בלד UB - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת לד הPOWER של המארז בלד UB

IG

Recommended Posts

שמע, זה לא שאני לא סבלני, פשוט תגובות בסיגנון של "תבדוק" לא עוזרות. הן פשוט חברות כל משמעות, ולכן-> :spam:

אני לא איזה ילד קטן שלא מסוגל לחשוב לבד ולהגיע למסקנה שאם לא יודעים משהו, צריך לבדוק אותו.

לגבי שאלות של "למה..?": זה לא נושא הת'ראד. אם מעניין אותך (או כל אחד אחר) מה אני מתכנן ולמה אני רוצה להחליף את הלד של הPOWER לUB אפשר לשאול אותי בפרטי ואני אשמח לענות.

אני לא חושב שזה המקום לפתח דיונים לא קשורים של מה אני צריך לעשות ולמה. יש לי תוכנית מסויימת, וכדי לחבר את הכול ביחד אני צריך להיות בטוח שכל הפרטים אפשריים.

אל תקח את זה קשה, פשוט כל פעם לפני שאתה מגיב תחשוב, "איך זה יעזור לפתור את הבעייה שהבנאדם מדבר עליה?" אם זה לא יעזור, אז אל תגיב, תאמין לי שיעריכו אותך הרבה יותר אם התגובות שלך יהיו ענייניות ומועילות במקום תגובות שאומרות את המובן מאלו. זה לא שכל התגובות שלך חסרות משמעות, אני בטוח שלפחות חצי מהן עזרו מאוד לכמה אנשים (חצי זה ממה שאני ראיתי...). לי יש בעייה עם החצי השני, שלפי דעתי צריך להצתמצם... אגב, המצב שלך עוד טוב... יש כאלה שמתוך כמה מאות תגובות רשומות לא ראיתי אחת שיכולה הייתה לעזור למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד! תחבר בלי לדאוג ביכלל..

במארז המעפן שלי הלד של הפאוור זה UB כחול וזה עובד כבר שנה + והמחשב עובד 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע..

וכבר יצא לי לראות שמפעילים מהיציאה הזאת 2 לדים UB כחולים כסטנדרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי רק במארז, זה תלוי בלוח... ואם המתח הוא אכן 5V אז אני לא רוצה להסתכן ולחבר לד שישרף לי... וזה שהיציאה מסוגלת להפעיל 2 לדים UB רק מחזק את הטענה שלא רצוי לחבר לד אחד בלי "אמצעי זהירות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין.. אני מנסה להגיד לך שאם יש שמיוצרים ככה מההתחלה, אז כניראה שזה אפשרי בכל הלוחות (אחרת אני לא חושב שהיו לוקחים סיכון לייצר מארז שיעבוד טוב רק בחלק מהלוחות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין.. אני מנסה להגיד לך שאם יש שמיוצרים ככה מההתחלה, אז כניראה שזה אפשרי בכל הלוחות (אחרת אני לא חושב שהיו לוקחים סיכון לייצר מארז שיעבוד טוב רק בחלק מהלוחות...)

בדיוק

בTT שלי, הלד של הHDD, הוא UB..

לכן אני לא חושב שצריכה להיות בעיה

עדכון- אצלי אין נגדים וכו'

ועוד משהו

אם לד רגיל לא נשרף - שהוא צורך מתח חלש יותר, וזרם הרבה יותר קטן

לד UB שצורך הרבה יותר - לא אמור להשרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה בטוח שאין במארזים האלה נגדים או התקנים אחרים שמוודאים שהמתח לא מסוכן?

אין שום דבר בין הקונקטור הקטן שמתחבר ללוח לבין הלד.. רק החוטים שמעבירים את המתח ;)

בהצלחה לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...