משהו דפוק לגמרי. - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו דפוק לגמרי.

skywalker13

Recommended Posts

יש תאוריה שכבר מוכחת שהיקום מתרחב. עכשיו אחרי שהוכיחו את זה הוכיחו את המפץ הגדול כי אם היקום מתרחב אז פעם הוא הייה יותר ויותר יותר קטן וכך הוכיחו שהייה מפץ ושהייתה התחלה ליקום איך מתי למה מדוע לא הוכיחו. עכשיו גם הוכיחו שבגלל ההתרחבות היקום יגיע לקיצו זאת אומרת שהוא יתרחב יתרחב יתרחב וברגע כלשהו יבוא "סוף העולם".

עכשיו הכי דפוק איך הוכיחו את זה:

לקחו בלון שהוא ממש קטן וממש חזק שהוא כאילו היקום. ואז התחילו לנפח אותו ואז הבלון התנפח התנפח (והיקום התרחב התרחב התרחב....) עד שהבלון שהוא כאילו היקום התפוצץ. והתאוריה הזאת התקבלה כהוכחה באיזה מועצה בקיימברידג' שמחליטה על כאלה דברים.

שזה ממש ממש טיפשי... זת' אומרת יש פה איזה הגיון אבל בכל מקרה זה טיפשי. כי לפי תרוריה זו לחלל (לא ליקום יש הבדל) יבדיוק כמו לחלל הבלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח. טוב אני ממש לא דטי ואני לא מאמין שאלוהים ברה את העולם ב-7 ימים.

והנקודה שלי היא שזה ממש טיפשי להסיק מסקנה. ברור שעל סמך ניפוח הבלון וכל זה נעשו חישובים אבל מזה הכל התחיל.

זה ממש טיפשי להסיק מסקנה כזאת כי הם ממש ממש בטוחים בדברים.

זה ממש לא נראה לי. אני בהרבה יותר מאמין לסטיבן הוקינג. שהוא ממש מדען גדול שאומר שסביב להכל ביקום יש חומר שאנחנו לא רואים אותו שבזכותו הכל בחלל יחסי ולא מתעופף לכל הקיוונים כי בלעדיו בחלל הייה כאוס אין סופי. והוא טוען שלא יהייה שום יום הדין אלה שיקום פשוט יגדל יגדל ויגדל בחלל האין סופי הוא יתרחב אבל יחד אם זה גם יווצרו גלקסיות חדשות וכל זה. אבל הטענה שלו היא לא מהמקובלות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנקודה שלי היא שזה ממש טיפשי להסיק מסקנה. ברור שעל סמך ניפוח הבלון וכל זה נעשו חישובים אבל מזה הכל התחיל.

זה ממש לא נראה לי. אני בהרבה יותר מאמין לסטיבן הוקינג. שהוא ממש מדען גדול שאומר שסביב להכל ביקום יש חומר שאנחנו לא רואים אותו שבזכותו הכל בחלל יחסי ולא מתעופף לכל הקיוונים כי בלעדיו בחלל הייה כאוס אין סופי. והוא טוען שלא יהייה שום יום הדין אלה שיקום פשוט יגדל יגדל ויגדל בחלל האין סופי הוא יתרחב אבל יחד אם זה גם יווצרו גלקסיות חדשות וכל זה. אבל הטענה שלו היא לא מהמקובלות בעולם.

תגיד לי, על מה אתה מדבר ?

יום הדין זה משליחות קטלנית 2 (שזה הסרט הכי טוב ביקום)

הוקינג ביטל את התיאוריה של עצמו, אם אני לא טועה, בקשר לחומר האפל - בספר "היקום בקליפת אגוז"

ואתה לא דתי, ולא מאמין שאלוהים ברא את העולם ובכל זאת "ותשחט הארץ לפני הבורא ותמלא הארץ חמאס ?" בחיייך....

תעשה לעצמך טובה ו find yourself, discover god

(סתם, סתם, נו גם אני אתיאיסט שאוהב את אורפנדלנד...)

ועכשיו ברצינות - יש לך לינק למה שאתה מדבר עליו ?

כי לפי דעתי הוצאת דברים מהקשרם, והבלון נועד לתת דוגמא ותו לא;

גם מה ההגיון שאם היקום ימשיך להתרחב אזי יהיה לו סוף ? זה נשמע בדיוק ההפך ממה שזה אמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grammertime.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...