האם ניתן להגביל את הBANDWITH ברשת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להגביל את הBANDWITH ברשת?

puNani

Recommended Posts

הצלחתי לחבר את שני המחשבים שבביתי ברשת. (שניהם מחוברים להאב והוא מחובר לקופסה החיצונית, כאשר המחשב שלי מתחבר אוטומטית ואילו המחשב של אחוית מתחבר דרכו.)

האם ניתן איכשהו להגביל את כמות הBANDWITH שאני נותן למחשב השני? למשל להגביל את מהירות ההורדה שלה ל 20 ואת ההעלאה ל2? מישהו מכיר אולי תוכנה שעושה זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תוכנה שעושה את זה.

אם אתה רוצה את זה, אז קוראים לזה Quality of Service או בקיצור QoS.

אם אתה רוצה להפעיל את זה, אתה צריך לקנות שיעשה את זה.

ראיתי איפה שהוא ב100 דולר שיודע לעשות את זה, אבל אני לא מצאתי את הלינק, ככה שגם את הדגם אני לא יכול לתת לך. ::)

אבל בעיקרון יש נתבים שעושים את זה, פשוט תחפש ותמצא. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים!

בדיוק נכנסתי עכשיו לשאול את אותה השאלה, גם בגלל שחיברתי את המחשב של אחותי

בכל מקרה, אצלי החיבור הוא ישיר דרך כבל רשת מוצלב

גם אם הוא דרך כבל מוצלב צריך שיודע לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין שום דרך לשלוט ברוחב הפס שמקבל המחשב השני דרך תוכנה?

איך זה ייתכן? הרי גם הוא סוג של מחשב קטן, לא? בד"כ ניתן להשתמש בתוכנות כדי לדמות פעולות של רכיבי חומרה חיצוניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין שום דרך לשלוט ברוחב הפס שמקבל המחשב השני דרך תוכנה?

איך זה ייתכן? הרי גם הוא סוג של מחשב קטן, לא? בד"כ ניתן להשתמש בתוכנות כדי לדמות פעולות של רכיבי חומרה חיצוניים...

כן אבל לפי מה שאני יודע אי אפשר לדמות את זה בתוכנה...

לפחות לא דרך . ::)

אפשר דרך לינוקס, ויכול להיות שגם דרך אבל בטח אם יש תוכנה כזאת לWindows היא תעלה הרבה כסף. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בXP ניתן להגביל את רוחב הפס

נכנסים לgpedit.msc (התחל > הפעל > gpedit.msc)

Administrative Templates > Network > QoS Packet Scheduler > Limit reservable limit

הערך ניתן באחוזים. לבדוק שבמאפייני כרטיס הרשת QoS Packet Scheduler מופעל, ואז תהיה ההגבלה.

(לפי מה שאני מבין, כדי להגביל, צריך לעשות את התהליך הנ"ל במחשב שבו נדרשת ההגבלה, כלומר חייבים בשביל זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על מצטער ששכחתי להגיד, גם המחשב השני על .

תודה רבה על העיצה בADMINISTRATIVE TOOL אני אנסה את זה מחר פשוט עכשיו כבר מאוחר.. רק שאלה:

כאשר אני מפעיל את GPEDIT יש שני ADMINISTRATIVE TEMPLATES.. אחד תחת COMPUTER CONFIGURATION ואחד תחת USER CONFIGURATION... אני מנחש שצריך לבחור ב בCOMPUTER... נכון? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...