עוד דיון AMD מול INTEL - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד דיון AMD מול INTEL

Recommended Posts

משה, משהו לא בסדר איתך? תן לי להסביר לך.

הארכיטקטורה של הרבה פחות בזבזנית, ולכן המעבדים מגיעים לאותן תוצאות של מעבדי מקבילים, עם פחות מהירות שעון ולכן גם מתחממים פחות!

דמיין סיטואציה כזו:

במפעל בשם יש 3000 עובדים עצלנים שלא אוהבים לזוז.

ובמפעל לידו, שנקרא אתלון, יש 1800 עובדים חרוצים וזריזים.

איזה מפעל אתה מעדיף לנהל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

משה בוא אני יגיד לך משהו

יש לי Athlon 64 3000 בסטוק

אתה יכול לראות את המפרט בחתימה שלי

בוא תבוא ללוד תביא א המחשב נעשה השוואה בנצ'מרקים מה שאתה רוצה ותראה איך אתה תפסיד

וחוץ מזה מי שקונה הרוב משחקיפ משחקים והם קונים בגלל שהAMD פשוט לוקח את במשחקים ויש הרבה אתרים שמוכחים זאת!

פשוט כמו שאמרו פה כבר מישהו אמר לך שINTEL יותר טובים קנית ואז ראית שAMD יותר טוב ויותר זול והיתבאסת ועכשיו אתה משקר לעצמך שINTEL יותר טובים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה, משהו לא בסדר איתך? תן לי להסביר לך.

הארכיטקטורה של הרבה פחות בזבזנית, ולכן המעבדים מגיעים לאותן תוצאות של מעבדי מקבילים, עם פחות מהירות שעון ולכן גם מתחממים פחות!

דמיין סיטואציה כזו:

במפעל בשם יש 3000 עובדים עצלנים שלא אוהבים לזוז.

ובמפעל לידו, שנקרא אתלון, יש 1800 עובדים חרוצים וזריזים.

איזה מפעל אתה מעדיף לנהל?

אני דיי מפקפק בנוסחא הזאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אבל..זה הפורום היחיד בעולם שלכולם יש "AMD " וכל המנהלים רושמים "AMD" אין באלאנס אפילו..

תגידו כמה מקבלים היום כסף מ בשביל לפרסם את המוצרים שלהם ? אולי גם אני אתחיל לשווק אם זה ריווחי למה לא ..

עד לפני שנה מי שמע על ? עם המעבדים הנכים שלהם : בארטון , סמפרון , דורון .. 32 ..

יצא ה 64 והם התנפחו כאילו הם פיתחו חללית .. רק מי שעבר על AMD64 והריץ עליו תוכנות כבדות יודע מה זה זבל עם פינים.

:s07:בנאדם ת'שמע... כמשתמש ותיק בפוטושופ מהגרסה 1.8, על כל הפלטפורמות, כן...

sgi, powermac, , העמדה הטובה ביותר לפוטושופ היא ללא ספק שייכת לאופטרונים!

עכשיו צא לקישור ולמד, איך עושים חביתה הפוכה לאינטל חחח...

פאן-בוי של אינטל! :screwy:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/opteron-xeon-workstation.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר "משה פייגלין" היקר (או ליתר דיוק "מעבדת מחשבים יהוד", "Albatron Inside"). הבנו שאין לך שום ידע במחשבים והבנו שהמטרה היחידה שלך לזהם ולהוריד את רמת הפורום. לכן, אני מזהיר אותך שאם תמשיך לנסות ולדרדר את רמת הפורום תורחק לתמיד וזה אפילו מבלי שנספור לך אזהרה שלישית.

נ.ב.

אם תמשיך לעצבן אותי בכוח אני מבטיח לך שאני באופן אישי אפעיל נגדך אמצעים משפטיים, אספתי את כל הפרטים האישיים שלך ותאמין לי שזה היה קל מאוד. אם הדיעות של הגולשים בפורום זה לא מתאימות לך ולשאר החכמים שמוכרים ללקוחות תמימים "רק אינטל" אז אתה מוזמן לחפש לעצמך קהילה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...