בעיית ריסטים אצל חבר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית ריסטים אצל חבר

Mr.B

Recommended Posts

ש לי בעיה די רצינית : לפיני כמה ימים המחשב שלי החל להכבות באופן בלתי נשלט, כלומר

בזמן התחלת הריצה של XP מופיע לי מסך כחול ובו בדרך כלל ההודעה

driver_irql_not_less_or_equal (קרה כבר שהופיעו הודעות אחרות... אבל על פי רוב זאת ההודעה הזאת)

זה ממש מוזר כי עד לא מזמן הכל עבד מעולה... ניתקתי את כל החומרה החיצונית של המחשב (מדפסת אדפטר של הרשת וכל דבר שהיה מחובר חוץ ממסך מקלדת ועכבר שגם אותם כבר החלפתי באחרים מתוך חשש שאולי בהם טמונה הבעיה|עצוב| ) עד כאן המחשב היה אשם אבל כאן נכנסת הטיפשות שלי ...

חשבתי שאולי מדובר בבעיית תוכנה ולכן אובד עיצות פירמטתי את המחשב אבל זה לא עזר...

המוזר כאן הוא שהמצב הולך ומידרדר... כלומר : בפעמים הראשונות שנתקלתי בבעיה הודעת השגיאה הופיעה באופן רנדומלי בזמן עבודה עם תוכנות שונות לאחר מכן הבעיה (המסך הכחול הודעת השגיאה והכיבוי האוטומטי) החלה להופיע בכל פעם כשהדלקתי את המחשב ו התחיל לעלות , אחר כך פירמטתי וההודעה עלתה לי רק במסך הזה שמכוונים בו את ההגדרות של החשבונות וכו' אחרי הפירמוט ועכשיו הגעתי למצב שההודעה עולה גם באמצע ההעתקה של הקבצים של מערכת ההפעלה תוך כדי הפירמוט (בסטאפ הזה עם המסכים הכחולים והלודינג בר הצהובים) כלומר המחשב אפילו לא מסוגל להתקין את מערכת ההפעלה... אני אובד עיצות עיזרו לי , בבקשה.

איין לי מושג מה זה אולי דרייבר שהתבלבל אולי חומרה דפוקה אני מתחנן מי שיודע שיענה

נ.ב

בתחתית ההודעה כתוב גם משהו כמו: "דאמפינג ממורי" אם זה משנה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I had a problam like yours... rrandom restarts blue screens and so on...

The restarts also came while i installed but in the end i managed to install it...

I started checking for suspicious hardware... first i replaced the memory sticks because they couldn't work on ddr400 and the other sticks i put worked. I thought the problam was solved but then suddenly i was having random restarts again...

eventually i found out the problam was with my cd-rom... I pulled it out and everything was fine...

i suggest you try using another cd-rom and if that doesn't help maybe try another hard disk.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...