ושוב מאווררים רעש בילתי נסבל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ושוב מאווררים רעש בילתי נסבל

MasterDK

Recommended Posts

שלום לכולם לפני 2-3 ימים חיברתי מאורר חדש הוא לא עשה בעיות הכל סבבה.

היום בבקור אני מדליק את המחשב פתאום רעש בילתי נסבל כמו של מטוס סילון. חיביתי והדלקתי שוב הכל בסדר.

לפני כשעה שוב הדלקתי את המחשב (אחרי שהוא היה מכובה כ 3-4 שעות) ושוב רעש. חיביתי והדלקתי לא עזר. ניתקתי את המאורר הדלקתי את המחשב ואז הוא עושה לי הודעה מפחידה:

Overclocking failed ועוד משהוא press F1 to enter to the menu

חיביתי פתחתי את המחשב בדקות שלא ניקתי איזה חוט או משהוא אני מדליק הכל בסדר. חיברתי את המאורר שוב בנתיים הכל עובד בסדר. אבל זה מדאיג אותי ממנה הייתה ההודעה הזאתי? ולמה המאורר מרעיש?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין ההודעה למאורר, תנסה לנקות אותו טוב טוב ותשמן אותו, את הקרגים תחזק ממש חזק !!!

בקשר לאובר קלוק זה אומר שאתה לא יציב, תרד קצת, תעלה מתחים !!!

א. המאורר שמרעשי הוא חדש לגמרי o_O

ב. לא עשיתי שוב ואין רצוני לעשות! הקטע זה שאני מדליק את המחשב ופתאום יש לי הודעה Overclokc failed ולא עשיתי שוב אוברקלוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה כותב לפעמים ככה שאני בלי הOC...

ולפעמים יש דפקטים במאוררים, גם שהם חדשים...

:xyxthumbs:

כאילו אתה מעלה את המחשב וזה עושה לך לפני העלה של החלונות Overcklock faild? בלי שעשית אוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה על האוברקלוקינג מופיעה גם אם אתה מכבה את המחשב לפני שהוא הספיק לסיים POST.

כלומר אם אתה מדליק את המחשב ומכבה אותו מהר, כמו שכנראה עשית ששמעת רעש.

אין לך ממה לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהמאווררים שלי עשו רעש נוראי במשך חודשים ארוכים, התעצלתי לפתוח את המארז ולנקות, וכתוצאה מכך האיכות שלהם ירדה, והמחשב היה מתחמם

בטירוף ומגיע עד ל-80 מעלות !!! טירוף איימים...

קיצור, היום פתחתי אותו, הוצאתי את כל המאווררים, וניקיתי אותם אחד אחד, ומאחורה שימנתי יפה יפה... חיברתי הכל מחדש, הפעלתי ת'מחשב... ועכשיו הכל עובד

יפה... המחשב כמובן שקט מאוד ונוח לעבוד איתו, והמעבדים מגיעים ל-45 מעלות....

מומלץ לעשות ניקוי כזה,... אל תתעצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...