לאן נעלמו 130GB ??? כנסו לסיפור המלא. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן נעלמו 130GB ??? כנסו לסיפור המלא.

Bug2000

Recommended Posts

היי, זה סיפור דיי ארוך, אבל אני מרגיש צורך לספר אותו בכדי לשתף אותכם בביאוס  :s07:

אז יום אחד אני חוזר מהצבא נכנס לחדר ומגלה כי אין חשמל בחדר. שואל את אמא שלי והיא אומרת לי שאחי בן ה 6 הדליק את המחשב וגרם להפסקת חשמל בכל הבית.

הלכתי לארון החמשל  העלתי את המפסק ראיתי ניצוץ וקיבלתי מכת חשמל של החיים שלי. הלכתי לחדר שלי הוצאתי את כל המכשירים החשמליים מהשקעים והלכתי שוב לארון  :smile1: , אבל לא הצלחתי בכלל להרים את המתג.

בקיצור אחרי שסבא שלי סידר את הבעיה (החליף את השקע של המחשב והחליף את המתג בארון חשמל שנדפק גם הוא) נכנסתי לחדר וניסיתי להדליק את המחשב  :jump:, אבל לא הצלחתי(המחשב לא הגיב בכלל)... ואז החלטתי להחליף באחד שהיה לי בבית, אחרי שהחלפתי המחשב נדלק, אבל הוינדאוס לא עלה וקיבלתי מסך כחול, התחלתי כמובן לאכול שהלך כל המחשב...

אחרי זה הסתכלתי שוב ושוב על הספק (לא ממש השלמתי את העובדה שספק ב 850 שח נשרף) וראיתי שהמתג של ה 115V\230V מראה כי הספק עובד ב 115V !!!  :bash: בסוף התברר שאחי הקטן (בן 6) החליף את המתג!! הספק כמובן מת. אחרי הפירמוט של הדיסק הקשיח הוינדאוס והביוס ותוכנות אחרות מזהות כי להרדיסק יש רק 30GB במקום 160GB. השאלה שלי היא האם ה 130GB הנותרים אכן מתו ? או שיש דרך לשחזר אותם ? והאם הספק מת או שרק הפיוז שלו נשרף?

מקווה שתעזרו לי, לא ממש בא לי לשלם עכשיו איזה 1000 שח + על חלקים חדשים   :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות? איזו אחריות?

אחריות לא מכסה נזק מצד המשתמש, או אח של המשתמש, סבתא שלו, הנעל שלו ושאר ירקות.

נסה להשתמש בפארטישן מאג'יק כמו שאמרו

לא פועל- מצטער אבל תצטרך לקנות חלקים חדשים |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהדיסק עובד לכן כן הוא יכול לממש אחריות

כנ"ל הספק, כנראה שהפיוז שם גמור אז או שאתה יודע להחליף או שתחזיר לחנות עאם יש אחראיות

כמובן שאת הסיפורים תשאיר בבית ותגיד שזה הפסיק לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לא מכסה נזק מצד המשתמש בשום מצב

גם אם "חלק מהדיסק עובד".

האשמה המלאה היא של האדם שעשה את הנזק (שבמקרה הזה הוא בן 6) ושום אחריות בעולם לא מכסה מקרה שכזה

אגב, לשקר לא יעזור לו. נראה לי שבחנות יודעים לזהות ספק שהלך קאבום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה דבר דומה העלתי תמתג של המחשב שלי גם, ואמרנו בחנות שהיתה הפסקת חשמל ואז קאבום! היתפוצץ המחשב. [נישרף הספק,הלוח,הכונן,והכרטיס מסך,זה מה שקורה שיש ספר גינרי (או לא  :P:lol:).]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לא מכסה נזק מצד המשתמש בשום מצב

גם אם "חלק מהדיסק עובד".

האשמה המלאה היא של האדם שעשה את הנזק (שבמקרה הזה הוא בן 6) ושום אחריות בעולם לא מכסה מקרה שכזה

אגב, לשקר לא יעזור לו. נראה לי שבחנות יודעים לזהות ספק שהלך קאבום

למה אתה מבאס אותו? יש מצב שיחליפו לו, אין דרך לדעת חוץ מלנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה אז הכסף כאן הוא הבעיה הקטנה לעומת ה 130GB שנעלמו כלא היו עם מידע יקר.

מה בדיוק לעשות עם ה PM ? כשאני מפעיל אותו אז הוא פשוט מזהה הרדיסק של 30GB בדיוק כמו בוינדאוס ובביוס. כשאני מנסה להריץ בדיקה אז הוא ישר כותב ERROR ויוצא מהבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SP2 מותקן

את הביוס ניסיתי לאפס וגם ניסיתי לשים את ההרדיסק במחשב של אחי. שום דבר לא עזר.

מה שאני חושב שיכול לעזור זה לנסות לעדכן את הקושחה של ההרדיסק עצמו. יש למישהו מושג איך עושים את זה להרדיסק שבמפרט מחשב שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מבין אחריות זה לא מה שחשוב פה חשוב המידע שיש על ההרדיסק, אם הוא הלך אני אשתגע.

אני דיי בטוח שאפשר לעדכן כי לפי מה שהבנתי אפשר היה לעדכן ביוס להרדיסקים של כשהיו איתם בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מבין אחריות זה לא מה שחשוב פה חשוב המידע שיש על ההרדיסק, אם הוא הלך אני אשתגע.

אני דיי בטוח שאפשר לעדכן כי לפי מה שהבנתי אפשר היה לעדכן ביוס להרדיסקים של כשהיו איתם בעיות.

מה יש לך חוץ מפורנו? :gorgeous: :la:

חחח.. סתם אם המידע ממש חשוב יש מעבדות שמתמחות בלהוציא מידע מהארד דיסקים שהלכו לעולמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מעבדות כאלה לוקחות על כל ג'יגה בייט שהן משחזרות איזה 100 דולר(אולי לא מדויק, אבל הסכומים גבוהים לפי מה שהבנתי) ולי יש שם 130 גיגה...

אחחח איזה . עכשיו אני שונא את האח הקטן שלי :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...