קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??! - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??!

jacko_il

Recommended Posts

ב LCD טובים אין מריחות

CRT איכותי יעלה יותר מ LCD

ויש לי LCD מהראשונים, של 15 אינץ', ועד היום הוא פועל (אם אני לא טועה זה סביבות ה-3 שנים)

אז איזה תוחלת חיים קצרה?

1.כן אבל הLCD האלו לא יכנסו לתקציב

2.לא CRT איכותי לא יעלה יותר מLCD רגיל+-

3.דברתי על תוחלת חיים יחסית

4.ובכלל מה אתה חושב יותר טוב למשחקים

CRT+7800GT או LCD+6800GS ::)

ובכלל יש את פורום גראפיקה לדברים האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת?

מה עם מסכי LCD בגודל 17 אינץ' מתחת ל 1500 שקל בלי מריחות?

ו 19 מתחת ל 2200 שקל?

אם אתה אומר ש CRT איכותי לא יעלה יותר מ LCD טוב אתה לא יודע על מה אתה מדבר

לא לדבר על העובדה ששפורפרות טובות ל CRT בקושי מיוצרות (נדמה לי שהאחרונה האיכותית שעדיין בייצור זה ה Flatron)

4.ובכלל מה אתה חושב יותר טוב למשחקים

CRT+7800GT או LCD+6800GS ::)

כאן אתה בעצם מניח שההנחה הקודמת שלך (ש LCD איכותי יעלה לפחות 400 שקל יותר מ CRT איכותי) היא נכונה

מה שלא בהכרח נכון

ובכלל יש את פורום גראפיקה לדברים האלו..

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הLCD היא כיום כן יותר טובה, אין שום קרינה ופחות כאבי עיניים.

ל-CRT איכותי שתומך ב-100Hz יש קרינה מינימלית, ואין כאבי עיניים.

ב LCD טובים אין מריחות

CRT איכותי יעלה יותר מ LCD

CRT איכותי עולה בסביבות 1,000-1,100 (גודל "17). זה אמנם לא זול, אבל בהחלט סביר.

לעומת זאת, LCD איכותי יעלה לפחות כפול מזה (יקר מאוד).

נ.ב.

הת'רד הזה נועד להמלצה על מעבד (ליבה בודדת מול כפול ליבות), ובאופן משני להמלצה על כרטיס מסך. אני לא מבין איך הוא התפתח להשוואה בין Windows ל-, ועכשיו להשוואה בין CRT ל-LCD. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ש-CRT איכותי המבוסס על שפורפרת של מיצובישי (MAG 796FD2) יעלה יותר מ-1,100 ש"ח.

לעומת זאת, LCD איכותי יעלה יותר מ-2,000 ש"ח (בפעם האחרונה שבדקתי).

כשאר אני מדבר על LCD איכותי, אני מתכוון למסך איכותי מחברה טובה ומוכרת שמחזיק מעמד הרבה זמן בלי פיקסלים שרופים, בלי מריחות, עם תאורה חזקה, קונטרסט גבוה, זוית צפייה של כמעט 180 מעלות, זמן רענון נמוך של 2msec. אפשר להשיג "17 כזה ב-1,400 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לניצול כפול-ליבה במשחקים, אני יכול להגיד לך שכבר המנוע 3 (שמשחקים כמו Unreal Tournament 2007 ו-Gears of Wars יעבדו עליו ויוצאים בחצי השני של 2006) ידע לנצל כפולי- וזה ישפר בהרבה את הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לניצול כפול-ליבה במשחקים, אני יכול להגיד לך שכבר המנוע 3 (שמשחקים כמו Unreal Tournament 2007 ו-Gears of Wars יעבדו עליו ויוצאים בחצי השני של 2006) ידע לנצל כפולי- וזה ישפר בהרבה את הביצועים.

בכמה בדיוק ? נשמע לי כמו ההבטחות של 64 ביט במשחקים...

קיצר, צריך לחכות ולראות, להסתמך על נבואות לא עוזר לאף אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^6

אבל המשחקים גם יעבדו על ליבה אחת?

!!!!!!!!11111111

אלו שתומכים בליבה אחת יעבדו על אחת (אם כי הבנתי שה DRIVERS החדשים 81.XX של מביאים ניצול של שתי הליבות גם על משחקים כאלו, ויש שיפור מסוים בביצועים?)., אלו שיתמכו בריבוי נימים, יעבדו על יותר מאחת (אך כאלו אין עדיין, רק בפיתוח, ועוד אין מבחני תוצאות לגביהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ש-CRT איכותי המבוסס על שפורפרת של מיצובישי (MAG 796FD2) יעלה יותר מ-1,100 ש"ח.

לעומת זאת, LCD איכותי יעלה יותר מ-2,000 ש"ח (בפעם האחרונה שבדקתי).

כשאר אני מדבר על LCD איכותי, אני מתכוון למסך איכותי מחברה טובה ומוכרת שמחזיק מעמד הרבה זמן בלי פיקסלים שרופים, בלי מריחות, עם תאורה חזקה, קונטרסט גבוה, זוית צפייה של כמעט 180 מעלות, זמן רענון נמוך של 2msec. אפשר להשיג "17 כזה ב-1,400 ש"ח?

השפורפרת האיכותית היחידה שעדיין בייצור המוני זה ה Flatron

כל ה Diamondtron מזמן הפסיק הייצור שלהם ואי אפשר להשיג מסכים מבוססים עליהם כבר לא מעט זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תרדו מיזה הLCD מישתפרים כל הזמן וככל שהזמן עובר המחיר שלהם יורד אז אין ספק שהם או אחרת יחליפו תCRT

ולמי שיש עדפה כזות או אחרת זה לא לפה אז בו נירד מיזה

בקשר לכפול ברור שהוא יתרום הרבה למישחקים בעתיד כמו שה64 יתרום הרבה וכניראה יהיה חובה השאלה צריכה להיות ליקנות בתקופה הזות ביוקר

או ליקנות 1 ולשדרג בעתיד וזה שאלה חשובה אני ממליץ ליקנות כפול בעיקר ביגלל שהיום אפשר להריץ תוכנות ברקע בלי לידפוק תביצועים

במישחקים ומיבחינתי זה שיקול רציני בבחירת מעבד וגם המחשבה לעתיד שאז יגיע השיפור האמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אז בכמה אני יכול למכור את ה MAG 796FD עם שפורפרת TRINTRON שלי :) כבר 3 שנים אצלי ועדיין לא מאכזב יחסית.

למה למכור אותו ?!

לי יש 786FD גם עם שפורפרת בן 4.5 ועדיין מריץ את כל המשחקים על רזולוציות גבוהות ו 85HZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...