קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??!

jacko_il

Recommended Posts

א. אני לא מבין איך הדיון הזה נגרר לשטות של ויכוח על WINDOWS/LINUX.

ב. איזה יתרון ל LINUX בדיוק יש על WINDOWS בשביל מערכת משחקים (חוץ מחוסר במשחקים, חוסר תאימות בדריברים יחסית למקבילים ב WINDOWS, טיפול הרבה יותר קשה ומסובך בבעיות וכו'), אולי בחו"ל המציאו איזה גרסאת LINUX מדהימה שמסדרת את כל זה, אבל היא לא הגיע לארץ עדיין....

ג. לפתוח הדיון, כדאי להתעלם מהצהרות של חברות (בלי קשר לתוכן), כי בד"כ יש להם אינטסרסים נסתרים (למשל שאנשים ימשיכו לקנות ולשלם על המעבדי HIGH-END שלהם וכו')... כדי לך לבדוק BENCHMARKS של משחקים כיום תחת DUAL ובלי ולראות את ההבדלים (אין כלכך במשחקים הכי חדשים כמו DOOM3 ו FEAR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, פותח הת'רד לא אמר שהוא אמר שהוא מעוניין במכונת משחקים.

שנית, העובדה שלינוקס לא נפוץ בארץ לא אומרת שלא רצוי לעשות משהו בנדון.

דרך אגב, לא ברור לי איך הערת שוליים תמימה התפתחה לויכוח על (להעביר לפורום לינוקס?)... :nixweiss:

לפותח הת'רד, אם אתה מעוניין במכונת משחקים עצבנית, אז לך על +3200 עם 7800GT. במידה ואתה מעוניין במחשב חזק שישמש למשחקים ברמה סבירה, עם יכולות Muti-Tasking שתוכל להינות מהן כבר עכשיו, והרבה יותר בעתיד הלא רחוק, אז אני חושב שעדיף 3800 כפול ליבות עם 6600GT או 6800GT (אני לא ממליץ לך על כרטיס מסך, אלא רק נותן לך כיוון).

IceBreak, כתבת את מה שרצית להגיד בערך, אבל אני אשלח את התגובה שלי בכ"ז (שים לב - בזמן שקראת את נושא זה, נוספה בו הודעה חדשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א-אתם מדברים על לינוקס וWIN כאילו שאפשר להתקין רק מערכת הפעלה 1 בPC

ב-היתרונות הגדולים של כפולי הליבה לגימרים יגיעו בעתיד כרגע זה לא משמעותי כי אין תמיכה חזקה של תוכנות שמנצלות באמת כפולי ליבה

אבל מי שקונה מחשב צריך לחשוב גם על זה יקח אומנם זמן עד שהמעבדים הרגילים יכחדו אבל בסוף זה יגיע וצריך לישקול או מעבד זול

רגיל שיחזיק פחות זמן או כפול יקר כרגע שיחזיק הרבה יותר זמן לי אישית יש עוד הרבה זמן עד המחשב הבא אבל אני יקנה כפול בטוח שיגיע

הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stone cold

יש לא מעט יישומים שמנצלים כבר היום ריבוי ליבות

מסכים:

פוטושופ, מאיה, xsi (לשעבר סופט-אימג'), cinema 4d, Avid, ויש עוד כמה שאני לא זוכר.

בקשר למחשב, לך על כפול . לדעתי כרטיס מסך 6800gs או 7800gt, בהחלט מספיק,

אם אתה מתכוון לרכוש מסך LCD 17 אינטש, אז כך בחשבון שהרוזולוציה האופטימלית שלו היא: 1280x1024,

זאת הסיבה שאין צורך בכרטיסי high-end.

ת'תחדש... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הבנתי איך הדיון שלי התפתח פה לדיון לינוקס VS ווינדוס..עזבתי את הבית לכמה שעות וכבר..לא משנה.. אבל היה מצחיק ובכל מקרה נחמד.. בקשר לתשובות היותר רציניות - תודה לכולם לקחתי לצשומת ליבי. אני חושב שאני אלך על ה DUAL למרות שכיום אני לא ארויח כנראה כלום מזה בתחום המשחקים (אבל אולי המחשב יזרום לי יותר מהר כשאני אוריד קבצים+ייראה סרט DIVX+המקאפי יריץ בדיקת וירוסים פתאומית??! :D) לגבי הכרטיס מסך - אם כבר נכנסנו להמלצות, אני די "חם" על ה HIS X800XL.. ופחות על ה 6800GT ..(גם בגלל מהירויות עבודה וגם בגלל מחיר..) אשמח לקבל המלצות בנושא רק שלא יעברו את אזור ה 1700 כי זה מעל התקציב...(בגלל זה אני לא יכול ללכת על ה7800GT)..

שוב תודה לכולם. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הבנתי איך הדיון שלי התפתח פה לדיון לינוקס VS ווינדוס..עזבתי את הבית לכמה שעות וכבר..לא משנה.. אבל היה מצחיק ובכל מקרה נחמד.. בקשר לתשובות היותר רציניות - תודה לכולם לקחתי לצשומת ליבי. אני חושב שאני אלך על ה DUAL למרות שכיום אני לא ארויח כנראה כלום מזה בתחום המשחקים (אבל אולי המחשב יזרום לי יותר מהר כשאני אוריד קבצים+ייראה סרט DIVX+המקאפי יריץ בדיקת וירוסים פתאומית??! :D) לגבי הכרטיס מסך - אם כבר נכנסנו להמלצות, אני די "חם" על ה HIS X800XL.. ופחות על ה 6800GT ..(גם בגלל מהירויות עבודה וגם בגלל מחיר..) אשמח לקבל המלצות בנושא רק שלא יעברו את אזור ה 1700 כי זה מעל התקציב...(בגלל זה אני לא יכול ללכת על ה7800GT)..

שוב תודה לכולם. :yelclap:

אל תקנה מסך LCD! קנה CRT איכותי ובכסף שנשאר זה יספיק לך אפילו עד ל7800GTX ובטוח ל7800GT :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה מסך LCD! קנה CRT איכותי ובכסף שנשאר זה יספיק לך אפילו עד ל7800GTX ובטוח ל7800GT :xyxthumbs:

CRT איכותי ממש לא זול, וגם זולל יותר חשמל, תופס מקום מיותר, תוחלת חיים קצרה-

בדרך כלל עד שנתיים שלוש השפורפרת שומרת על האיכות תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRT איכותי ממש לא זול, וגם זולל יותר חשמל, תופס מקום מיותר, תוחלת חיים קצרה-

כמה שטויות :kopfpatsch:

1.הוא זול בהרבה יחסית למסך LCD!

2.יותר חשמל-כן(לא קריטי) יותר מקום-כן(אבל אם יש אז חובה CRT)

3.

תוחלת חיים קצרה-

:lol::screwy::kopfpatsch::bash::s07::nono:   ממש לא נכון אבל ממש לך תלמד משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שווה להשקיע בעתיד ולקנות מסך LCD עם DVI ,MS8 וכמובן חברה טובה

איכות הLCD היא כיום כן יותר טובה, אין שום קרינה ופחות כאבי עיניים.

לפני כחודש קניתי מסך L1750HQ של במקום הCRT MAG 17 DJ707 הישן שלי השיפור הוא עצום בכל התחומים הנ"ל ואני מאוד מרוצה.

המחירים גם כן ירדו לרמה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

לפני כחודש קניתי מסך L1750HQ של במקום הCRT MAG 17 DJ707 הישן שלי השיפור הוא עצום בכל התחומים הנ"ל ואני מאוד מרוצה.

המחירים גם כן ירדו לרמה סבירה.

יפה יש לנו את אותו המסך! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות בLCD

1.בתקציב הזה תוכל לקנות LCD שמגיע ל 1280*1024 גג!

2.יש מריחות

3.יקר

4.תוכלת חיים קצרה

5.בתקציב אפשר להשיג מחברה טובה רק 17"

ב LCD טובים אין מריחות

CRT איכותי יעלה יותר מ LCD

ויש לי LCD מהראשונים, של 15 אינץ', ועד היום הוא פועל (אם אני לא טועה זה סביבות ה-3 שנים)

אז איזה תוחלת חיים קצרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...