קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש- AMD DUAL CORE..יש בזה טעם??!

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם, ביום ראשון הזה אני מזמין מחשב חדש.. ההתלבטות המרכזית שלי לגבי הקניה הזאת זה - האם ללכת על מעבד "רגיל" במקרה שלי ה ATHLON SAN DIEGO 3700+ או ללכת על מעבד שלי אישית קצת חדש ה +DUAL CORE 3800 ... קראתי באיזה מאמר של אתר בחול שבו דובר בכובודו ובעצמו מסביר שם שכיום מעבדי "כפולי ליבה" פונים לקהל של השרתים שדורשים ביצוע של מספר פעולות במקביל דבר שהמעבד הזה מתמחה בו וכרגע מעבד זה לא מופנה לעבר קהל הגיימרים מפני שבכל מקרה כיום אין תוכונת (בייתיות כמובן) ומשחקים שיודעים לנצל את יכולתו המיוחדת.. והוא המליץ שם (כן כן הוא!) לקהל הגיימרים ללכת על מעבדים שיותר תואמים לצרכיהם שלא כפולי ליבה... ידוע לי גם שה DUAL עומד על 2.0 GHZ וה 3700 הרגיל על 2.2 GHZ... אז השאלה שלי כאן מופנית רק למי שבאמת מבין ויודע משהו שאני אולי מפספס ו/או לא לוקח בחשבון... איזה עדיף????? (המחיר ל 3700+ כרגע הוא 1700שח ול DUAL 3800 2100שח..)

לחוץ לתשובה וחוות דעת מקצועית  ???!!!!!!!!!! תודה..

(נ.ב - איך ה X800XL ?? מומלץ? או שיש משהו יותר חם במחיר שלו..?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Windows יודעת לנצל ריבוי ליבות וזה מספיק כבר בשביל להעדיף את ה X2 על פני ה SD

כלומר אם תפעיל כמה יישומים, תדע לנווט אותם לליבות לניצול מירבי של הכוח חישוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי... אבל .. בוא נגיד למשחקים.. זה תכלס ייתן משהו..?? שווה את ההשקעה של עוד 400 שקל?? אפילו לטווח הרחוק..? או שעדיף כבר להשקיע את הסכום בכרטיס מסך יותר חזק..? (כרגע ה X800XL נראה לי מתאים לי..)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתן לך אפשרות להריץ עוד תוכנות בנוסף למשחק... למשל תוכל לקודד סרט ולשחק בלי שום הפרעה... וגם פשוט שהמשחק ירוץ על אחת והאנטיווירוס ופיירוואל וכו' ירוצו על אחרת....

אם זה שווה להוסיף לזה כסף? תלוי בהרבה דברים... אם אתה מקודד אז לדעתי יהיה לך שווה כדי שתוכל לעבוד על המחשב בזמן שאתה מקודד... אם אתה לא מקודד אז זה כבר תלוי בתקציב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי... אבל .. בוא נגיד למשחקים.. זה תכלס ייתן משהו..?? שווה את ההשקעה של עוד 400 שקל?? אפילו לטווח הרחוק..? או שעדיף כבר להשקיע את הסכום בכרטיס מסך יותר חזק..? (כרגע ה X800XL נראה לי מתאים לי..)..

ההשקעה במעבד באה אחרי ההשקעה בכרטיס מסך במפרט למשחקים

תרד אפילו ל Venice 3200 ותיקח 7800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows יודעת לנצל ריבוי ליבות וזה מספיק כבר בשביל להעדיף את ה X2 על פני ה SD

Linux גם יודע לנצל ריבוי ליבות.

לגבי קידוד בזמן שאתה משחק, רצוי שהמשחק ירוץ מדיסק קשיח אחד והקידוד של הסרט יתבצע על דיסק קשיח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...