הגברת מתח לפלאש MP3 על מנת לקבל ווליום גבוהה יותר, אפשרות למוד פיזי, צריך עזרה.. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגברת מתח לפלאש MP3 על מנת לקבל ווליום גבוהה יותר, אפשרות למוד פיזי, צריך עזרה..

gigabot

Recommended Posts

צריך ידע מתקדם מאין כמוהו באלקטרוניקה בשביל רק לחשוב להתעסק בזה

אי אפשר סתם לדחוף עוד סוללה

ומתח גבוה יותר לא יתן תוצאה ישירה של ווליום גבוה יותר, צריך לנתב אותו

בקיצור, לא נראה לי שזה אפשרי למשתמש הביתי/מודר ביתי ממוצע X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק אתה רוצה לשים נגד?...

כנראה שאתה לא כל כך יודע מה אתה עושה (no offence)

אני מאוד בספק שמישהו יודע איך עובד הנגן שלך ויכול להגיד לך מה לשנות בו, וגם אם מישהו יודע, אני עוד יותר בספק שתוכל לעשות משהו על ה-PCB...

אם אתה רוצה ווליום גבוה יותר - תקנה/תבנה מגבר. לפני כמה ימים היה ת'רד על זה, יכול להיות שהוא עוד בעמוד הראשון אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כמו במצית, כשאתה מפרק את הפקק, ואז אתה יכול להזיז יותר את הווסת ולהגביר את הלהבה. אולי אחרי שתפרק את המכסה, תוכל להגביר יותר את העוצמה.

או במילים אחרות, אתה צריך מגבר כמו שנאמר כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשתמש IceBreak, נוספה לך אזהרה על ספאם. זו פעם אחרונה שאני רואה אותך עושה את זה כאן בפורום. נמאס לנו, אנחנו מאוד מנסים לבנות קהילה איכותית, אך לצערנו באים משתמשים חלאות כמוך ומזהמים כל חלקה טובה. זה הסוף, במקרה שלא הבנת אותי.

לא תהיה אזהרה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז החבאת כתובת "אני מודר הומו" בכתוב. וואו. ממש גאון. מה קיווית להשיג בזה? :bash:

ג'יגאבוט- אתה צריך תואר שני באלקטרוניקה בשביל לדעת לתעל את המתח הנוסף דווקא לווליום, זה דורש הלחמות, ושאר ירקות.

חוץ מזה, אם הווליום המקסימלי של המכשירים האלו לא מספיק לך, אז או שאתה כבד שמיעה (טפו טפו שלא נדע מצרות) או שאתה פשוט.... טיפה חולה נפש X_X

אבל אם זה הכיף שלך, תהיה בריא. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי נגד בפשטות

אני לא יודע מה צריך בגלל זה שאלתי,

אם אפשר לינק לתראד על המגבר, אני מעדיף כמה שיותר קטן ..

הMP הוא רגיל כולם אותו דבר עם כיתוב שונה לא ככה?

אין שום דבר שאפשר להלחים לעקוף איזה מעגל כדי להגביר?

אגב איך עובד מגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי נראה מצוין אבל זה הכל באנגלית, לא שאני לא יודע לקרוא פשוט הרבה יותר קל לי לעקוב בעברית יש מצב למשהו כזה?

אני חיפשתי בעברית ולא מצאתי ....

גם אני חשבתי זה מסובך ... אבל עברתי על זה לאט קראתי את העמוד הזה וזה נראה דווקא קל ...

לא ניסיתי לבנות אבל נתנו את המדריך הזה פה באתר אם אני לא טועה ...

הוא נראה קל לבנייה אולי יהיה קשה להשיג רכיבים עוד לא בדקתי ...

בהצלחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי תודה רבה, אני ישב על זה ידוג את הפריטים ויפשוט על חנות האלקטרוניקה הקרובה :smile1:

עריכה:

טוה החלטתי לבנות את זה וכאן אני צריך את עזרתכם,

אני לא מבין בחקלים אלקטרוניים וכל זה, מצאתי שם את הרשימה שצריך, יצא 62 חלקים נראה לי קצת הרבה למכשיר קטן,

אם תוכלו לכוון אותי ולעזור לי, מה אני צריך בדיוק איך למה וכמה והכל אודה לכם מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...