לכל האנשים שאמרו שלא קיים פרספקס שחור שקוף . - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שאמרו שלא קיים פרספקס שחור שקוף .

Bug2000

Recommended Posts

ברור שיש כזה בארץ...

במעבר הדירה האחרון אף נאלצתי להיפטר משתי פלטות של חצי מטר מרובע כל אחת :/

אני את שלי השגתי משלט ברחוב שלנו שפורק (התכוונו לזרוק את זה לפח...), באופן כללי הייתי ממליץ לך לפנות לחברות שמתעסקות עם שלטים (הן ידעו למי להפנות אותך) - או יותר פשוט לגשת לאחד היצרנים - פירסמתי פעם כתובת של אחד בירושלים, אבל לא בעיה למצוא כאלה גם באזור המרכז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פתאום כולם צצים ?!? לפני איזה חודש שאלתי אף אחד לא יודע מה זה בכלל, עכשיו כשפרסמתי פתאום כולם קופצים ! אוף זה מעצבן!! אחרי שקניתי פרספקס רגיל!!

איזה מן PRO-MODDER אתה ?? אתה היתה כל כך בטוח בעצמך שלא מייצרים את זה יותר שנאלצתי לאמין לך .

ממש ביאוס . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא,

בקשר לכפתור :

מאיפה קונים כפתורים כאלו אני כבר לא יודע איפה לחפש אני חייב כאלה כפתורים

http://www.zen9424.zen.co.uk/S4000_54.jpg

אתה יכול במקום לקנות להכין אחד כזה בעצמך - היה פעם מדריך מאוד מפורט (עם תמונות) בביט-טק אבל עכשיו עברתי עליו וכל הקישורים לתמונות כבר לא עובדים כך שהוא לא ממש שימושי...

התהליך בגדול זה ליצור חור עגול במארז. מאחורי החור שמים פלקסי שעבר תהליך של שיוף כך שאיננו שקוף, ובאמצעו עיגול מתכת שמודבק על הכפתור האמיתי... מאוד פשוט לייצור, קצת יותר להסברה בכמה משפטים - מקווה שהצלחתי, אם לא אני יכול לנסות ליצור שרטוט שיסביר קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ידעתי שמישהו אמר שסוג פרספקס זה לא קיים

הפרויקט שלי בעצם התבסס על האפקט שלו

ו פרו מודר יש לי קבלה נחמדה שלהם שרשום שם איפה הם נמצאים ... אל תנסה לתקן כול משפט שמישהו אומר בפורום

זה יקל אל כולם וגם אליך

באג2000

יש לי פתרון בשבילך ...

תוכל לתקן את האבל בעזרת ניילון השחרה לחלונות של רכבים

לך למוסך שעושה השחרה ותן להם את החלון שלך והם יעשו לך את בצורה הכי מקצועית שיש

דרך אגב יש כול מיני צבעים של השחרה אז תוכל לבחור ... יותר מבחר מפרספקס

מקווה שעזרתי

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פתאום כולם צצים ?!? לפני איזה חודש שאלתי אף אחד לא יודע מה זה בכלל, עכשיו כשפרסמתי פתאום כולם קופצים ! אוף זה מעצבן!! אחרי שקניתי פרספקס רגיל!!

איזה מן PRO-MODDER אתה ?? אתה היתה כל כך בטוח בעצמך שלא מייצרים את זה יותר שנאלצתי לאמין לך .

א. ידעו בדיוק מזה.

ב. שאלתי בעבר מנהלים של מפעלי פלסטיק ופרספק והם אמרו לי שכבר לא מוכרים אותו והפסיקו לייצר אותו פה בארץ.

אני לא אומר דברים סתם התבססתי על דבריהם של ארבעת המנהלים שאמרו לי שאין.

זה שאני לא יודע הכל זה לא מדד. אני בן אדם כמו כולם וגם אני משכיל מאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I think the definition  "Pro modder" based on skills and not on one mistake.

So chill out

--------

Your respon is childish and unnecessary.

Don't catch a man on his word.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...