אני מתחיל פרויקט מודינג קטן ויש לי כמה שאלות... - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתחיל פרויקט מודינג קטן ויש לי כמה שאלות...

taimor

Recommended Posts

איפה שיהיה חור אתה תלחים חתיכות מתכת?

4 מ"מ זה ממש עבה, מספיק 1-2 מ"מ

אוקי נראה לי שיש לי של 1 מ"מ אז אני ינסה איתו אבל עכשיו אני אנסה לדפוק על זה עם פטיש.

ותודה לך על העזרה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה שעכשיו קשורה לאלקטרוניקה, הכפתור שיש לי לCD נמצא טיפה רחוק ממקום של הCD עכשיו מה אני יכול לעשות בנידון בשביל למקם אותו שם?

עכשיו יש לי עוד כמה כפתורים כמו פלי, פאוס, לעזור, קדימה, אחורה, לעבור פרק הרבה, לחזור לפרק הקודם מה אני יכול לעשות איתם? כי את הכפותרי הדלקה והריסט כבר עשיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני מצטער כי זה לא היה בפורום הזה , זה היה מקודם באלקטרוניקה ומודינג ואף אחד עדין לא ענה לי =\

יש לי שאלה שעכשיו קשורה לאלקטרוניקה, הכפתור שיש לי לCD נמצא טיפה רחוק ממקום של הCD עכשיו מה אני יכול לעשות בנידון בשביל למקם אותו שם?

עכשיו יש לי עוד כמה כפתורים כמו פלי, פאוס, לעזור, קדימה, אחורה, לעבור פרק הרבה, לחזור לפרק הקודם מה אני יכול לעשות איתם? כי את הכפותרי הדלקה והריסט כבר עשיתי...

ועידכון קטן:

המארז ישר וחלק בנתיים, חתכתי עם הדרמל את כל חלקים שלא ממש נחוצים ומפריעים לי, סיימתי להיום.

מחר אני אקנה גומי, ספרי נישר כמה ונחליק כמה דברים שקופסאה ואז אני יצבע שם חלק ונעלה לכם :P.

המשך גלישה נעימה ותודה,

טימור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או להלחים לCD כפתור חדש במיקום שהוא צריך אותו.

בקשר לכפתורים שנשארו לך בפאנל, תבדוק באתר שלwinamp

פעם מצאתי פלאגאין עם שרטוט למעגל שנותן לך אופציה לשליטה על הווינאמפ עם כפתורים (מן פאנל שליטה), תוכל לבנות כזה (ממש פשוט) ולהציב את הכפתורים במקומות של הכפתורים של הDVD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...