שלום השגתי כבר את כל החומרים חוץ מגומי H צריך עזרתכם - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום השגתי כבר את כל החומרים חוץ מגומי H צריך עזרתכם

et_gershon

Recommended Posts

שלום אני בדרך לפרוייקט המודינג הראשון שלי אבל אני תקוע לבינתיים כי אני לא מוצא איפה לקנות גומי H לחיבור המארז לפרספקס אבא שלי חיפש בהום סנטר ובאייס ולא מצא הם אפילו לא יידעו על מה הוא מדבר!.1 צריכם את עזרתכם בכך שתגידו לי איפה אני יכול לקנות את זה יעני באיזה או משהו כזה או חנויות שבאזור המרכז (כפר סבא וסביבתה) (גם אזור תל אביב טוב)

תודה לכם

עריכה: חח מצטער שמקודם היה שגיאות חח כתבתי ממש מהר הייתי חייב להשתין חח תיקנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלף למה את פותח שישים תראדים כאשר אותם שאלות שלך יענו בתראד אחד ...

בית אתה יכול להשיג את הגומיות האלה במחיר הרבה יותר נמוך אצל זגגים

גמל אתה יכול להסתדר גם בלי הגומיה עם אתה תחתוך את החלון בצורה נקייה (ללא טעויות כגון חורים וחריצים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: שים לב למה שאתה עושה  ::)

ב: בטוח יש זגג או מתקין טריסים או משהו באיזור התעשייה הקרוב לביתך (גם אם זה לא במרחק 15 מטר...)

ג: את תמעיט בערכך, אם תעבוד לאט ובזהירות יהיו לך תוצאות סבירות. גם אם אתה "מיוחד"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך גרשון אבל תחלס המוד הראשון שלי זכה במקום שני בתחרות לכן אף פעם על תמעיט בערכך למה אתה יכול להיות הבאה שיזכה ...

ואני הערתי לך למה זה מגוחך שאיש אחד יפתח שש תראדים לפרויקט אחד ! זה הכול

אממ ואפשר לבחור כבר באיזה תראד אתם מדברים למה אני מתחיל להתבלבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מB7... (באר שבע) ואצלנו יש כזה מקום שנקרא העיר העתיקה (מרכז העיר) ששם יש את כל הנגריות ואת כל הזגגים ואפילו מוסכים ואני בטוח שיש כזה מקום בכל עיר... ןאני אישית לא מזמין מהאינטרנט כי הזמנתי משו וזה בדרך כבר חודש... כך שעדיף גם לראות את מה שאתה קונה, ולא לבטוח בתמונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון בשבלך אולי תעשה שרטוט של העיצוב ההכי הכי שאתה הייתה רוצה לעשות או שתעזר בנו

ואז משם נמשיך ? כי בנתיים אפשר להגיד שאנחנו עושים כלום... פול גז בניוטרל... :screwy:

אתה בנתיים קונה חומרים שיכול להיות שאתה לא תצתרך ... אנחנו פשוט לא יודעים מה אתה עושה :s05:

ולכן אנו לא נוכל לייעץ לך אבל עם אתה בטוח שיש צורך בגומי סבבה חנויות זגגים או חנויות של יצרנים שלטים יפתרו את הבעיה ובזול

וגם בחנויות של זגגים תוכל להשיג פרספקס שקוף ואף אולי בגוונים אחרים ...

דרך אגב מה אתה באמת מתכנן אתה יכול לספר ;):silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מה שבינתיים הוחלט שאני עשה זה שאני חותך את המארז ושם פרספקס החתיכה של הפרספקס לא ממש גדולה וזה גם לא יהיה חלון גדול ככל הנראה אני יישם גם לדים ופאן באס וזה לבינתיים אנ י במשך הזמן יוסיף לו עוד דברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החיתוך שלך מספיק מדוייק, ואתה משייף אותו יפה וצובע מחדש את הדלת, אתה יכול לוותר על הגומי ולהדביק את החלון עם סיליקון/דבק חם/דבק כלשהו. אצלי זה יצא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...