צילומי רשת החדשות CNN : אלקעידה ערכו ניסויים בבעלי חיים . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילומי רשת החדשות CNN : אלקעידה ערכו ניסויים בבעלי חיים .

udicol

Recommended Posts

בחדשות שעה 18:00 (יותר נכון, אשרת קוטלר, אבל אשרת בחופש) הציגו את צילומי חדשות CNN בהם ניתן לראות גז עצבים המועבר לכלובי כלבים חיים. בצילומים ניתן לראות את הכלב גוסס, ומת (אחסוך תאורים נוספים).

מדובר בתמונות מזעזעות במיוחד. קשות לצפייה אפילו לאדם בוגר כמוני.

אבל, אני חייב לציין, כי בקורס שעשיתי בצבא, גילוי וזיהוי חל"כ - חומרי לחימה כימיים גם ניתן לראות כלבים ואפילו קופים מומתים בצורה כה אכזרית.

אכן ביקורתינו נתונה כלפי אותם בני מוות - אל קעידה , אבל גם אצלינו, במדינות נאורות כמו ארה"ב, עשו ועושים אני מאמין (אפילו שאין לי כרגע ראיות) ניסויים ברוטליים בבעלי חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו..... ? מה בדיוק ניסית לומר בזה?

ניסויים בבעלי חיים זה לא משהו חדש, וברור שאל-קעידה לא המציאו את השיטה. לדעתי יותר חשובה הכתבה שהייתה בעיתונות לפני כמה ימים בה סופר על פרוייקט אמריקני בתחילת שנות החמישים שבמהלכו נוסו כלי כימיים וביולוגיים על שבויים נאצים, פליטים מאירופה שאחרי מלחמת העולם השניה, ואפילו חיילים אמריקניים. פרוייקט זה נקרא "פרוייקט ארטישוק", והוא אגב לא הפרוייקט הראשון ולא האחרון שבמהלכו נוסו כלי לא קונבנציונליים על בני אדם. וכל זאת לא בידי ארגון הטרור אל-קעידה אלא "הדמוקרטיה הגדולה בעולם" ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו..... ? מה בדיוק ניסית לומר בזה?

ניסויים בבעלי חיים זה לא משהו חדש, וברור שאל-קעידה לא המציאו את השיטה. לדעתי יותר חשובה הכתבה שהייתה בעיתונות לפני כמה ימים בה סופר על פרוייקט אמריקני בתחילת שנות החמישים שבמהלכו נוסו כלי כימיים וביולוגיים על שבויים נאצים, פליטים מאירופה שאחרי מלחמת העולם השניה, ואפילו חיילים אמריקניים. פרוייקט זה נקרא "פרוייקט ארטישוק", והוא אגב לא הפרוייקט הראשון ולא האחרון שבמהלכו נוסו כלי לא קונבנציונליים על בני אדם. וכל זאת לא בידי ארגון הטרור אל-קעידה אלא "הדמוקרטיה הגדולה בעולם" ארה"ב.

יש מלא מקרים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחדשות שעה 18:00 (יותר נכון, אשרת קוטלר, אבל אשרת בחופש) הציגו את צילומי חדשות CNN בהם ניתן לראות גז עצבים המועבר לכלובי כלבים חיים. בצילומים ניתן לראות את הכלב גוסס, ומת (אחסוך תאורים נוספים).

מדובר בתמונות מזעזעות במיוחד. קשות לצפייה אפילו לאדם בוגר כמוני.

אבל, אני חייב לציין, כי בקורס שעשיתי בצבא, גילוי וזיהוי חל"כ - חומרי לחימה כימיים גם ניתן לראות כלבים ואפילו קופים מומתים בצורה כה אכזרית.

אכן ביקורתינו נתונה כלפי אותם בני מוות - אל קעידה , אבל גם אצלינו, במדינות נאורות כמו ארה"ב, עשו ועושים אני מאמין (אפילו שאין לי כרגע ראיות) ניסויים ברוטליים בבעלי חיים.

בלי קשר למדינות אחרות, התמונות שהיו היום ב6 זיעזעו אותי לגמרי, נתמלאתי שנאה וכעס על הניסויים הללו.....

זה היה מזעזע לראות את הגור (הוא נראה צעיר ..) נופל פתאום ומתהפך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מוביל לשאלה.... איפה הקו האדום?

האם להרוג עכבר על מנת להציל ילד זה בסדר? אם כן... אז איכן הגבול? האם להרוג 10 כלבים בשביל להציל ילד זה בסדר?

האם בכלל מותר ונכון להשתמש במספרים וסדרי גודל שמדובר במשוואה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא

חיים הם חיים והם ערך עליון ואי אפשר לקחת אותם

משום סיבה שהיא. במיוחד כדי לבדוק איזה או מחלה או כל דבר אחר. אם כן

אז בהכמה מלאה של בן אדם ועל חיות אני בכלל הייתי אוסר לעשות

כל ניסוי שהוא-שימוש באי יכולת שלהם להתנגד וניצולם פשוט מזוויע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו חלק חשוב כאן

הניסויים על בעלי החיים של אל-קעידה לא היו למחקר או לידע כללי

אלא בדיקות במטרה לתקוף אנשים בעזרת החומרים הללו

כל ניסוי של נשק לא קונבנציונלי הוא למטרה של תקיפת אנשים, אם זה אל-קעידה, אם זה ארה"ב, ואפילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת משנה נגד מי מיועד הגז אותו בודקים על הכלבים?

למען האמת.... כן. אני בתור טרוריסט הייתי מעדיף לבדוק את הגז לפני שהייתי מתעסק עם האמריקנים, כי איתם יש רק הזדמנות אחת.

ועדיף לא לפשל כמו ב93 בפיגע הראשון בתאומים, שהפיצוץ השמיד את הציאניד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...