תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0 - עמוד 102 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני די רחוק מהמסך, יחסית כמובן.. קצת יותר ממטר, ומפה זה ממש אחלה. אין ספק שזה קצת מוזר, אבל סבבה לגמרי, לא גורע בכלום (חוץ מצפיה בתמונות בדפדפן ברזולוציה מעל 768 בגובה, כי אז זה משנה את התמונה). ברגע שיתאפשר לי נראה לי שאני אפילו אביא גדולה יותר, עם רזולוציה גדולה יותר.

הפולק אודיו חבל על הזמן...! :) טבעיים לאללה עם באס מטורף, בתקציב שלי הכי נהניתי מהם. שווים את הכסף בטירוף, לא חושב שיש במחירים האלה דברים שנשמעים ככה, לפחות לא לאוזן שלי. הם מחוברים לימאהה RXV559, ומשם למחשב דרך רבולושין 5.1.

ה-G25 זה לדעתי פשוט החוליה החסרה שהיתה במערכת שלי, ואת האמת גם אם הייתי משלם עליו כפול עדיין זה היה שווה את זה. זה משנה לחלוטין את כל חוויית המשחק, נותן לך אפשרות באמת להרגיש את הרכב, את הדרך, את הגבולות של האינטראקציה ביניהם... ביום הראשון שקניתי אותו לא הצלחתי לנסוע בקו ישר במשך איזה שעתיים ששיחקתי בדירט, והרגשתי הכי טמבל בעולם שבזבזתי כזה סכום על ההגה הראשון שלי בלי לדעת מה זה ואיך זה. אחרי יומיים הבנתי איזה אוצר יש לי בידיים. ריאליסטיות זו לא מילה.

ושוב תודה על המחמאות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה איש ;D

תכל'ס זה הרבה יותר נוח... במקום להיות ישר מול המסך ולכוון את העיניים לטקסט, כל מה שיש לך מול העיניים זה הטקסט, ככה שגם אתה וגם חברים/אחים אורחים יכולים לקרוא ביחד. הבאסה היא בבהירות של הטלויזיה, היא גבוהה מדי וזה מעייף לי את העיניים אחרי קריאה ארוכה. להוריד אותה מכהה את המסך יותר מדי. כאילו זה נראה טוב אבל מעייף לעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה של החדר שלי:

http://www.speedyshare.com/614527306.html

צילמתי את הטלויזיה שלי [HITACHI 21"] ואת השני פוסטרים המגניבים שלי [The Kramer + The Godfather] ואת המחשב עם המערכת שהכל מפורט מצד ימין :)

המלצות לשיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלויזיה שלי היא הטלויזיה הכי טובה בעולם!!! :(

לא סתם, ת'אמת אני לא כ"כ רוצה LCD וגם אני לא רוצה לקנות LCD עד שיעברו לHD בגלל שיש להורים שלי LCD ואני לא מת עליה .

והמארז מגיע עם מכסה פשוט הוצאתי את המכסה כי הוא עצבן אותי חח.

הנה העליתי תמונה עם המכסה...

http://www.2send.us/uploads/92c6d24944.JPG

אגב, המארז הגיע אחרי הכוננים, ורק כונן אחד בלבן, שבטכלס אני לא צריך אותו [הוא -ROM ויש לי DVDRW שחור של סמסונג] אבל אני מתעצל להוציא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מה זה השולחן הזה... נראה משו בסט, מאיפה הוא? אני חושב שדברים אחרים על הקיר, במקום הפוסטרים האלה יכלו לבוא הרבה יותר טוב. להעיף גם את כל הדברים מהשולחן יעזור... ;D אפשר גם את הרמקול השני לשים מהצד הימני של המסך במקום המערכת, נראה לי יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרת "דברים אחרים על הקיר" לאיזה דברים התכוונת? אני פשוט מחפש רעיונות לקיר ריק בחדר.

תמונה של אמן, צילום מעניין בגודל מיוחד, שעון, מדף שעליו אתה יכול לשים דברים מעניים אחרים... ספרים פסלים היטסינקים דגמי מכוניות.. יש כל מיני רעיונות. אני בשלבי הזמנה של תמונה ברוחב די גדול לכסות פה את הקיר, איזשהו צילום של אחי. כשיהיה אפרסם תמונה. בכל מקרה אם פוסטר אז לפחות למסגר אותו, זה נותן אפקט אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...