צריך רעיונות למודינג יפה - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך רעיונות למודינג יפה

et_gershon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:-\ אני יודע שזה עניין של טעם אבל הייתי אומר שזה דיי נדוש ואממ לא מושך במיוחד ...

בוא נגדיר את זה ככה עיצוב למחשב שישב ליד הפרצוף שלך למשך כמה שנים רצוי שיהיה יפה למשתמש

וקשור אליו בצורה פחות או יותר ישירה כגון אות עניין הסופרגרשון ... הוא יאלץ להסביר לכולם את הרעיון מאחורי העיצוב

משהו שלא אמור לקרות הפוענתה לדעתי היא שהעיצוב יהיה ברור ומדהים ! (לקטע של המדהים קשה להגיע אני עדיין לא מצליך לחשוב על עיצוב מטורף מספיק)

אתה חולה אל משחק מסוים ויש לך ניק אתה יכול לעשות מארז על הרעיון של המשחק (לא על המשחק אלא על הרעיון!@!)

ולהוסיף את הניק שלך בדרך מעניינת לעיצוב ! מבינים לאיזה כיוון אני חושב

כמובן הכול עניין של טעם  לכן על גרשון לבחור את הכיוון שהוא ללכת ועד כמה עמוק הוא רוצה להגיע !

וכן אני פונה על גרשון  אולי תחלית כבר#@#@$#@$ סתם  :silly: כך את הזמן הכי חשוב לקחת את הזמן בקטע של התיכנון המעצבים הגדולים ביותר חושבים מדי ומתכננים ורק זה לוקח להם 4 חודשים !!!!!!!!!! אז יש לך הרבה זמן   ;D

ועם תצתרך עזרה... יש לך את הפורום שלנו

וגוגל (::) הייתי חייב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש תותחים אתם באמת אממ אני ייחליט דרך אגב ייש מצב אני משנה מארז שאני עושה עליו את המודינג אממ עם כןן אני ייצלם לכם את המארז החדש! אממ כמה סמן אתם אומרים שזה אמור לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי ותלוי ותלוי

תלוי כמה זמן אתה תתכנן

תלוי כמה מורכב התיכנון יהיה

תלוי כמה זמן יקח לך לרכוש את מיומנויות העבודה עם כלי העבודה והחומרים

משבוע לחודשיים יכול להיות שאפילו יותר

אבל כפי שציינתי ;D תלוי תלוי תלוי (לא במובן עם החבל  :smile1:)

עם הקטע של התכנון תוכל להעזר ולהתיעץ עם חברי הפורום שבטוח יעזרו לך

בעיות כגון איך עושים את זה או את זה נוכל רק להסביר אלא עם משהו מתנדב לקפןץ אליך לעבוד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...