צריך רעיונות למודינג יפה - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך רעיונות למודינג יפה

et_gershon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער על זה שלא הגבתי נדבקתי לאיזה משחק בצורה חזקה ;D

טוב אני עכשיו צריך לדעת לאיזה כיוון מוד אתה רוצה ללכת משהו פשוט או רציני

ולאיזה סיגנון אתה רוצה !

על פי נושא למשל כמו מה שאני עשיתי ...

או סתם כמה חורים חלון ושילוב יפה של כמה גוונים עם בכלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ שמע אני ביתניים קצת "מפחד" על המחשב אז אני ייתחיל מקטן (חור במארז) אחריי כמה ימים אני יוסיף למארז לדין ואז פאן באס ואז אני ייתחיל לעבוד להמציא מודים ולזרום אממ איזה צורה שאתה ממליץ לי לעשות על המארז? או משהו אחר שתוכל להמליץ לי לעשות אפילו לפני שאני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לתכנן פרויקט כמו שצריך על פי נושא ... אבל זה אני כול אחד ומה שהוא אוהב...

לגבי פחד אמרתה שזה מארז ישן של מחשב ישן ואילו אתה תלמד ! ועם זה באמת ככה ככה אתה גם צריך להתנהג

לי היה מזל שיש לי הרבה אבל זה לא אומר שאני הרסתי אותם מארז אחד מצאתי שהיה במצב רע חלוד והכול אני למדתי את החומר בעזרתו

את המארז השני שלי שגם הוא היה על מארז חרא אבל לא הרוס אותו עיצבתי מהתחלה ועד הסוף !

לגבי חור שאתה רוצה לעשות שמה אתה יכול לעשות חור לדוגמה ריבוע עם פינות מעוגלות ללטש את הקצות של החור עד שיהיה חלק ולא חד ואז

להרכיב מאחוריו חתיכת פרספקס ולחרוט על הפרספקס ואז לבנות חגורת לדים לפרספקס .

לזה אני הייתי קורא מארז רגיל למתחילים כמובן שאחרי שעשיתה את זה אתה יכול להמשיך על המוד הקיים עוד מודים כגון להמשיך את סיגנון החריטה

לצבע על המארז או להוסיף תאורה נוספת כגון תאורה לפאנל הקידמי ! יש לו מאין פאנל "נוסף" אליו שברווח ביניהם אור יכול לברוח וליצור אפקט יפה !

נראה לי שכדי שאני יפסיק לפני שאני יבלבל אותך יותר מידי :silly: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח דוגרי אתה מבלבל חח בקיצור אני ייעשה בהתחלה את החור ייבוא להראות לכם ואז אני ייבוא יש לי כמה שאלות על הלדין (אני יישאל אחריי שאני ייעשה) ואז אני יימשיך עם זה! תודה רבה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: ברוך הבא

ב: תרגע קצת, זה לא צ'אט, זה פורום, ויכולים לעבור כמה ימים עד שיענו לך, ואסור להקפיץ משום סיבה, אלא עם אתה מעדכן את הת'ראד או שהת'ראד שקע לעמוד אחר.

ג: אפשרויות מודינג: http://www.hwzone.co.il/gallery/index.php

מדריך נחמד  ::)  http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=148857.msg1254118#msg1254118

ד: לפעם הבאה: תשתמש בחיפוש ותחסוך זמן...

תהנה ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חשוב לעבוד לאט ולתכנן מראש מה אתה עושה לפני שאתה עושה ! כדי שלא תהרוס משהוא ותתעצבן :bash::pissed::s07:

למשל לפני שאת רץ לחתוך סרטט את הצורה על איפה שאתה רוצה לחתוך

ותבדוק עם שם את רוצה לחתוך עם הצורה ישרה או נכונה ועם היא ממוקמת כמו שצריך

אחרי כול זה תכסה עם המסקנטייפ את האזור שנשאר חלק מהמארז כדי שלא תחתוך או תסרוט אותו בטעות

טריק נוח שלמדתי מהפרויקט שלי הוא לסרט בעזרת המסקנטייפ את הקווים הישרים ועם יש צורות יותר מורכבות לחסות את כול הדלת

ואת הקווים הישרים להדגיש עם עוד שתי שכבות של מסקנטייפ ואת הצורות המורכבות לסרטט על הנייר כדי שלא ימחק בטעות וכדי שתוכל

לתקן את הסירטוט עם בה לך ... (עם אתה מסרטט עם עיפרון כמובן עם עט זה בעיה למחוק ;D) ועם יש לך דרמל לעבוד על מהירות 2 או 1

כמה שיותר לאט יש יותר שליטה על החיתוך לא לחתוך בזווית למה המון דיסקים ישברו לך ! ! ואתה לא רוצה לחסל 25 שח בדיסקים בשעה

ולא לשכוח שאתה רק לומד לעבוד על המארז הזה !

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ שמע אני ביתניים קצת "מפחד" על המחשב אז אני ייתחיל מקטן (חור במארז) אחריי כמה ימים אני יוסיף למארז לדין ואז פאן באס ואז אני ייתחיל לעבוד להמציא מודים ולזרום אממ  איזה צורה שאתה ממליץ לי לעשות על המארז? או משהו אחר שתוכל להמליץ לי לעשות אפילו לפני שאני עושה את זה?

אין לך ממה לדאוג. אם אתה עובד רק על המארז שהוא ללא כל החלקים בפנים, שום דבר רע לא יכול לקרות.

אתה מוכן לצלם עוד כמה מזוויות יותר נוכות לעיין..? כמו מקדימה ומהצדדים..

זה יעזור לי לתכנן לך משהו ב- 3D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"השנאים" הם נגדים  המחיר נע בין 0.20 ל 0.50 אגורות לי'ח תעדכנו אותי עם אני טועה

אני בדרך כלל מוריד אותם מרכיבים מתים כמו ספקים עכברים וכדו... אתה בישביל הלדים

צריך לדעת לזהות אותם הדרך הטובה ביותר הוא אוומטר בכדי לחשב את הנגד/ים שאתה צריך

תשתמש בזה http://www.metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/ledcalc/index_eng

מבחינת אמפר תכניס 20 או  25

מתח  5V או 12V

כמות אתה תחליט

סוג מערך  פרללי או בסדרה (עדיף פרללי)

המדריך של IG גם מדריך מצויין אכן רצוי שתעיין בו הוא יראה לך את כול השלבים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאמת כדאי שתקרא את המדריך שלי, כי יש שם פרק שמסביר את כל מה שאתה שואל עליו, בתוספת קישורים למדריכים שאנשים עבדו עליהם קשה כדי לעזור למודרים מתחילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... לזה הוא מתכוון (עדיין לא כתבתי מדריכים אחרים...) ונחמד לדעת שהוא במועדפים. תודה :)

אני מציע לך שתקרא אותו (או את חלקו) שוב, כי הוספתי לו כמה לינקים שמסבירים יותר טוב נושאים שלא הרחבתי עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...