צריך רעיונות למודינג יפה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך רעיונות למודינג יפה

et_gershon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעע טעות שלי לא רציתי להקפיץ באמת ניסיתי לערוך אבל עשה לי את זה בכל מקרה אממ אני ייעשה לדיםאבל עוד לא קראתי את המדריך על לדים אבל אני ייקרא סתם שאלה להקדמה הלדים ייפעלו על החשמל של ספק הכוח????.

ושאלה שנייה אני עושה את המודינג על מחשב יישן בתור ניסוי כי אני לא רוצה להרוס את המחשב שלי עם אני לא ייצליח עכשיו ובמחשב הישן המארז מחובר מכל הצדדים לחלק אחד יעני המארז זה חלק אחד שנראה כמו מיכסה כזה זה יייפריע לי לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול ברוך בואך לעולם המודינג ולHW   :xyxthumbs:

הדיסק שאתה מדבר עליו הוא קטן או שאתה מדבר על דיסק חיתוך של משהו כמו 4-6 אינץ

אני דיי מאמין בחשיבות כלי העבודה למה אחרי הכול הם מכתיבים למשתמש את צורת העבודה ומגבלות העבודה

עם הדיסק שאתה מדבר עליו הוא לא דרמל אלא דיסק גדול יהיה לך מעוד קשה מסוכן ולא מדויק לעבוד איתו

לכן לפני שנתכנן ונחשוב יותר קדימה אליך להבין שיש ציוד נדרש  אלא עם יש לך המון חומר(מארזים) להרוס !

כי זה כנראה מה שיקרה ...

כול מוד שאני עשיתי הבנתי שכרוך בכך כסף הקניה הראשון היא היקרה בגלל הציוד אליך לחשוב אל הסכום

שאתה מוכן להשקיעה למה אחרת המחשב שלך לטעמי יראה כאילו דרסו אותו ...

לכן הציוד הנדרש הוא

דרמל

ניירות שיוף / פצירות (למתכת אבל לא גסות מידי)

מסקנטייפ נייר

והזכוכית הינה סוג של פלסטיק ששמו הוא פלאקסיגלאס או פרספקס (פרספקס יותר פופלארי ומוכר בארץ)

מקווה שלא סיבכתי לך את הצורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D מצטער על התסביך הכול אבל יתבהר

המסקינגטייפ נייר נועד שאתה לא תעשה בטעות נזק לאזורים שמעבר לחלק שאתה רוצה להוריד 

כגון סריטות לצבע וכדומה וגם יותר קל לעשות קו ישר בעזרת מסקנדטייפ  כדי לעשות חלון לדוגמה

וגם את אולי תרצה לצבוע (ואף רצוי עם זה מאז פח)

דיסקיות חיתוך משהו כמו 25 ש"ח תקנו אותי עם אני לא מעודכן

מסקנדטייפ 6 ש"ח

צבע (נגיד ותרצה למשל שתי פחיות של אותו גוון ) 100-150 ש"ח (לשתי פחיות ותלוי בצבע)

פרספקס 30-50 ש"ח תלוי במקום הקניה ובגודל ועובי החתיכה

(עם תרצה לחרוט) ביט חריטה לדרמל 25 ש"ח

פצירה עדינה למתכת 20 ש"ח

ניירות שיוף 30 ש"ח (לכמות נאה)

זה סדר גודל של מחיר של חומרים למוד בסיסי למארז

עם אתה לא תוכל לקנות דרמל תאלץ לחפש את הדיסקים הדקים והחזקים ביותר למכשיר דיסק שלך שלא לדבר על קושי עבודה מטורף

דרך אגב שלח כמה של המארז שלך מקדימה ומהצד ובאלכסון שמראה את שתיהם שנדע עם מה אנחנו מתמודדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה אחי אממ אני ייעלה אחר כך כמה תמונות! אמרתי מקודם זה מארז ממש ממש יישן אני עושה את זה בתור ניסיון אחריי זה עם ייצליח לי ואני ייראה איך זה אני ייעשה על המחשב האישי שלי זה מארז לבן רגיל אני ייעלה אחר כך תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אלה מעוד טובות של הדלת אני צריך של כול המארז כשהוא מורכב ! :smile1:

דרך אגב המארז הוא מארז שטוח ?!?!? 

כי עם כן יהיה אפשר לעשות דברים מעניינים  :cool2: ::)

תצלם את המארז בתנוחה שבה הוא אמור להיות באה מזוית קידמית וצדדית וביניהם  ואולי גם תמונה מלמעלה

מצטער על אי ההבנה

צלם כמו התמונות האלה ...

p-SA400008.jpg

p-SA400007.jpg

p-SA400009.jpg

רק כמובן בפורמט של

800X600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...