מדפים מוארים לרמקולים (הרבה תמונות)- עודכן - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפים מוארים לרמקולים (הרבה תמונות)- עודכן

IG

Recommended Posts

... שזה בדיוק הגודל של הלד, ואני מניח שהמרווח הזה לא סתם, ושלא אמור להיות מגע בין הרשת והרמקול, גם לא עקיף. ואל תשכח את ההשפעה של מעגל חשמלי נוסף על הרמקול. בקיצור, אף שלא מסתכלים על זה, הרמקול אולי ממשיך לעבוד, אבל האיכות שלו נפגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... שזה בדיוק הגודל של הלד, ואני מניח שהמרווח הזה לא סתם, ושלא אמור להיות מגע בין הרשת והרמקול, גם לא עקיף. ואל תשכח את ההשפעה של מעגל חשמלי נוסף על הרמקול. בקיצור, אף שלא מסתכלים על זה, הרמקול אולי ממשיך לעבוד, אבל האיכות שלו נפגעת.

אתה יכול לשייף את הלד כך שיהיה מרווח בין הרשת לרמקול\ לד 3 מ"מ , ואני לא ממש בטוח שתיהיה ירידה באיכות.

ראיתי מוד שמישהו עשה את זה וזה נראה ונשמע אחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שמע, זה וויכוח מטומטם. אני אישית לא מתכוון אפילו לחשוב על אפשרות לפרק את הרמקולים, ולא משנה הסיבה. אתה תעשה מה שאתה חושב לנכון  :nixweiss:

צודק, תעשה מה שאתה רוצה, הרמקולים שלך.

נתתי לך עצה מה אפשר לעשות, לא יותר מזה , אין פה שום וויכוח. אתה יכול לקחת או לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=148871.msg1265837#msg1265837

אני לא רציתי שיהייה יותר מידי אור... אפילו קניתי טרנספורמטור שאפשר לשנות בו את המתח מ1.5V עד12 כדי להנמיך את עוצמת האור כשצריך... בכל מדף ברוחב 14 ס"מ יש 3 לדים UB... לא רואים בתמונות אבל זה די חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...