מדפים מוארים לרמקולים (הרבה תמונות)- עודכן - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפים מוארים לרמקולים (הרבה תמונות)- עודכן

IG

Recommended Posts

לא בדיוק , אבל גם נחמד  ;)

הרעיון הייה לעשות מעין גלוופד, אבל שיהייה אפשר לשים עליו .

בנגרייה קניתי שתי חתיכות של עץ מלא, חתכתי אותן למידות שהייתי צריך, שייפתי (הרבה שייפתי  :P), הרטבתי קצת במיים, חיכיתי, ושוב שייפתי, חתכתי פרספקס, הלחמתי לדים, חיברתי הכל לטרנספורמטור וזה הסיפור בתמונות:

shelf_wood.jpg

shelf_led.jpg

lit_fin1.jpg

lit_fin.jpg

legs.jpg

fin3.jpg

fin.jpg

fin2.jpg

על הפרספקס, מלמטה, על החלקים הלא חרוטים, הדבקתי TINT (כמו ששמים על של מכוניות), אבל לא עם הצד הדביק, אלא עם דבק מגע, על הצד הלא דביק! למה? שחור בולע את האור, והצד הדביק נצמד מאוד חזק, ובולע אור במקום לפזר אותו לשטחים הלא מכוסים (באחד המדפים בהתחלה הדבקתי על הצד הדביק והוא הייה הרבה פחות מואר מהצד השני, כשהחלפתי את המדבקה, האור נהייה הרבה יותר חזק)

יש לי גם כמה של שני המדפים ביחד (גמורים...) אבל לא היום  ;)

וכן, זה הATP3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי ! :xyxthumbs:

תמונות קצת יותר איכותיות היו גורמים לי להתלהב יותר!

הכי מגניב זה לשים לד בתוך הרמולים ושיצא אור מהרמקולים לפי חוזק הקול שהרמקול מוציא באותו רגע, אבל הבעיה העיקרית זה לפרק את הרמקולים ולהחזיר כי אין שם ברגים.

אני מתכנן... לדים UB בתוך הרמקולים, צפו לעידכון
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי (בתיכנון הסופי...) שהמדף יפגע כמה שפחות בצליל, ומדף קל מידי הייה עושה בעיות. תאמת, אני ניסיתי את הרמקולים רק עם הפרספקס (בלי העץ) והיו די הרבה זימזומים ברקע...

ובהצלחה למשוגע שמתכוון לשחק על הקישקע של הרמקול :screwy:

אני מפחד רק מהמחשבה של חוטי חשופים :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי (בתיכנון הסופי...) שהמדף יפגע כמה שפחות בצליל, ומדף קל מידי הייה עושה בעיות. תאמת, אני ניסיתי את הרמקולים רק עם הפרספקס (בלי העץ) והיו די הרבה זימזומים ברקע...

ובהצלחה למשוגע שמתכוון לשחק על הקישקע של הרמקול  :screwy:

אני מפחד רק מהמחשבה של חוטי חשופים  :errrr:

"הקישקע של הרמקול"?, מושכים מקור כוח חיצוני לתאורה הפנימית.. לא נוגעים ברמקול עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתוח את הרמקול(לא כמו בתמונות שפירסמת) אלא גדולים בהרבה יש להם בפנים מקום להכניס תאורה והכל....עוד חור קטנטן מאחורה לחוטים והכל מסודר יבקע אור מתוך הרמקול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, עם זה אני מסכים, אבל כמו שאמרת, לא ברמקולים כאלה ;)

בכל דבר יש מקום ללדים, לד זה דבר קטן מאוד. חוץ מזה יש לי את הרמקולים ATP3 ויש מרווח של בין חצי סנטימטר וסנטימטר בין הרשת ממתכת לבין העיגול שמשמיע את הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...