Auido Controler for Headphones עידכון עמ 2 עם תמונה שמסבירה. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Auido Controler for Headphones עידכון עמ 2 עם תמונה שמסבירה.

fire1ce

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שהוא התכוון שהוא ניתק את המעגל של הפוטנציומטר והמגבר אחרי השנאי (ולא דינמו - דינמו זה מה שמרכיבים על האופניים... :silly:) - ואז ניתן להשתמש במתח הנמוך והישר של המולקס.

זה אפשרי להשתמש במתח שיוצא מהמחשב? אם אני זוכר נכון השנאי ממיר את המתח ל9V , נכון? ומהמולקס ניתן להוציא 7V.

אם זה אפשרי, אשמח אם תסביר לי איך או שתפנה אותי למקום אחר שמסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אפשרי! צריל לבדוק את המתח שהמגבר צריך לקבל. אצלי זה 12V פשוט לא היה לי זמן לעשות את המתח מהמחשב מהסיבה הזו: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=146598.msg1232952#msg1232952

כאשר יהיה לי זמן אני יעביר את המתח מהמחשב ישירות. זה יחסוך כבל מהמחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להרוג אותי אבל אין לי ידע באלקטרונירה בגרוש. :silly:

אל תדאג, לומדים לאט לאט... :P

גם אם הרמקולים צריכים 9 וולט, אפשר לבנות מייצב מתח פשוט שיוריד את ה-12 וולט של הספק ל-9 (אתה יכול להשתמש במעגל הפנבאס של Alianyn).

תודה, אני אראה מתי יהיה לי זמן לזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי להשתמש במתח שיוצא מהמחשב? אם אני זוכר נכון השנאי ממיר את המתח ל9V , נכון? ומהמולקס ניתן להוציא 7V.

אם זה אפשרי, אשמח אם תסביר לי איך או שתפנה אותי למקום אחר שמסביר את זה.

אחרי ההודעה שלו עם התמונה, הבנתי שהוא בעצם השאיר את השנאי מחובר למעגל, ופשוט העביר כבל דרך המחשב לשקע חיצוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעלות תמונה בקירוב של איך חיברת את האודיו לאודיו במחשב?? כי אל הבנתי

כי אני יודע שיש לי את האודיו שבעצם יוצא מהלוח אם ליציאה אחת מאחורה...אז איפה בידיוק חיברת?? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שמפצל פוגע באיכות הסאונד?

אם תקנה ב 10 שקל כמו שכתוב מעליך את יש מצב שכן , אבל יש מפצלים איכותיים עם ציפוי זהב שאינם פוגעים באיכות .

במקרה שתחבר מפצל לדיסקמן\ וכ"ו אז היתכן כי תיהיה ירידה בעוצמת הצליל.

דוגמה:

audiosplitter.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיצול שיש לי עם ציפוי זהב. כל פיצול שעולה מעל 10 שח זה גנבה :screwy:! ציפוי זהב עולה באמת משיהו כמו 50 אגורות. זה ציפוי!!!!

אני קניתי את המפצל שלי מ RadioShack בארה"ב וזה עלה לי 40 ש"ח , אני לא חושב ששילמתי רק בגלל הברנד כי באמת יש להם מחירים טובים והם נחשבים למאוד זולים, בעיקר בגלל שזה התחום שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...