מחר מכבי חיפה קורעת (או שלא) את האוסטרים בבית (או שלא) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר מכבי חיפה קורעת (או שלא) את האוסטרים בבית (או שלא)

Boomer

Recommended Posts

וזה ממש מעניין אותי (או שלא)

תגובה צינית לא עניינית מגעילה ולא ראוייה להתיחסות,אם אין לך משהו חכם לומר אל תגיד כלום!

ולעניין,לדעתי מכבי יכולה לעבור אבל היא ללא ספק מגיעה בעמדה של נחיתות לצמד המשחקים האלה מכמה בחינות,האחת היא כמובן איבוד הביתיות(שכל אחד שמבין בכדורגל יודע מה זה לקבוצה)והשני הוא ששטורם כבר משחקת בליגה ונכנסה יותר לעניינים ומכבי עדיין רק בשני משחקים שיחקה השנה ועדיין כמו שאומרים "קרה".

בכל מקרה אפשר לעבור אותם כי הגרלה קלה כזו לא תחזור עוד פעם(שאני אומר קלה זה הכל במובן יחסי ל"אריות" האירופאיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ממש מעניין אותי (או שלא)

תגובה צינית לא עניינית מגעילה ולא ראוייה להתיחסות,אם אין לך משהו חכם לומר אל תגיד כלום!

ולעניין,לדעתי מכבי יכולה לעבור אבל היא ללא ספק מגיעה בעמדה של נחיתות לצמד המשחקים האלה מכמה בחינות,האחת היא כמובן איבוד הביתיות(שכל אחד שמבין בכדורגל יודע מה זה לקבוצה)והשני הוא ששטורם כבר משחקת בליגה ונכנסה יותר לעניינים ומכבי עדיין רק בשני משחקים שיחקה השנה ועדיין כמו שאומרים "קרה".

בכל מקרה אפשר לעבור אותם כי הגרלה קלה כזו לא תחזור עוד פעם(שאני אומר קלה זה הכל במובן יחסי ל"אריות" האירופאיות)

אכן תגובה הולמת לכדור רגל הישראלי .

אחרי כל הפרשיות וכל המהומות שעשו השחקנים הישראלים , לא הייתי בוחר בהם לשום שגרירי כבוד בעולם .

הכדורגל הישראלי ראוי לבוז אחד גדול ! התנהגותם של השחקנים , מאמנים , קהל , לא מתקרב לגבול

הסביר והראוי להתייחסות .

לכן מותר לי להביע את דעתי אפילו אם אתה /אתם כל כך אוהבים קבוצות בארץ .

נקודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאברבוך זכה במדלית זהב על דוכן המנצחים במינכן, הוא מקבל 70,000 ש"ח עלובים, בעוד שכל קבוצות הכדורגל הכושלות מקבלות פי עשרות.

כנ"ל לגבי עשרות ספורטאים ישראלים אחרים שרק זוכים ליריקה מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני הוא ספורטאי ישראלי שמיצג את ונמצא פה שלוש שנים ולא יודע מילה עברית...

חוץ מזה שזה היה מאוד מאוד מרגש שהוא ז**ן אותם במגרש הביתי שלהם בדיוק שלושים שנה (פחות יום) מהי"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשאברבוך זכה במדלית זהב על דוכן המנצחים במינכן, הוא מקבל 70,000 ש"ח עלובים, בעוד שכל קבוצות הכדורגל הכושלות מקבלות פי עשרות.

כנ"ל לגבי עשרות ספורטאים ישראלים אחרים שרק זוכים ליריקה מהמדינה.

השחקנים האלו מקבלים את הכסף מהקבוצה עצמה. לא מהמדינה. אז מה אתה רוצה???

חוץ מזה שבארץ לפחות, אנשים הרבה יותר אוהבים כדורגל וכדורסל (כמו ברוב העולם)

אז אם אברבוך רוצה להרוויח הרבה כסף שיצליח קצת בטורניר הזהב ששם אפשר להרוויח הרבה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...