מחפש לוח פרספקס בצבע שחור . - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח פרספקס בצבע שחור .

Bug2000

Recommended Posts

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

סתם.

עכשיו באמת, אני לא אומר את זה סתם, ראיתי בפרויקט אחד שהמארז נצבע בשחור (כמו אצלי) והחלון היה גם הוא בצבע שחור שקוף וזה היה מדהים ביופיו.

הפרויקט נעשה ב Bit-Tech והוא נקרא Unleashed . עכשיו בגלל השיפוץ שהם עשו באתר (המיותר לטעמי) הפרויקט ככל הנראה נמחק ואי אפשר להדגים לכם איך הדבר נראה ...

טוב כנראה אסתפק בפרספקס הרגיל :\ .

תודה בכל זאת על העזרה ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני בטוח שהם השתמשו במדבקה, זה לא חדש שהם משתמשים בזה..

אל תהיה בטוח הם לא השתמשו.

זה אחד הפרויקטים שאהבתי הכי הרבה ובכל המארז משולב הפרספקס הזה .

באמת חבל שהמפגרים האלה מחקו את הפרויקט הזה ככה היתי יכול להדגים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שקיים כזה דבר אבל הפסיקו לייצר אותו לפני המון זמן , אולי הבן אדם הצליח להשיג את הפרספקס ממישהו ששמר אותו או שהוא פירק אותו ממכשיר ישן  שהיה לו מכסה\כיסוי פרספקס. ובבקשה תפסיק לזלזל פה באנשים זה לא מתאים.( ועכשיו פרו מודר יגיד לא זה מדבקה או שזה זכוכית שחורה נה נה נה יש כזה דבר פרספקס שחור )

ואם הייתה מסתכל יותר טוב הייתה רואה שרשמתי שקיים הדבר

אולי כדאי לך לאמץ את הפתגם : אוויל מחריש חכם ייחשב, בדרך כלל המוח רץ לפני הפה ולא להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פרו מודר עשה דבר טוב בזה שהו לא היתווכך יותר מידי והודא שיש ויש וגיגה בות צריך לדעת לירשום הודאות אחרי שקוראים את התרד ולא ליפני

ואתה צריך לדעת לרשום הודעות (בכללי , לא רק את המילה הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו פרו מודר עשה דבר טוב בזה שהו לא היתווכך יותר מידי והודא שיש ויש וגיגה בות צריך לדעת לירשום הודאות אחרי שקוראים את התרד ולא ליפני

נראה לי שהוא התכוון לזה:

עכשיו פרו מודר עשה דבר טוב בזה שהוא לא היתווכח יותר מידי והודה שיש ויש וגיגה בות צריך לדעת לירשום הודעות אחרי שקוראים את התרד ולא ליפני

וד"א - לא יזיקו קצת סימני ניקוד מידי פעם.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...