מחפש לוח פרספקס בצבע שחור . - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח פרספקס בצבע שחור .

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחניות לפרספקס אין פרספקס בצבע שחור -שקוף אתה יכול למצוא שחור אבל הוא יהיה אטום לגמרי כמו שאמרו פה,

יש לך אפשרות לקנות פרספקס אפור שהוא כן שקוף אבל זה לא יהיה שחור כמו שאתה רוצה.

באוטודיפוט יש מדבקות שחורות לחלון ואתה יכול להזמין באיזה גודל שאתה רוצה , אני חושב שיש להם בחנות כמה רמות שקיפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוווו אנשים אתם חייביןם להפםסיק לזיין לו את השכל!

אם אתם לא מבינים אל תגיבו אתם עושים מעצמכם צחוק!

לא קשור שום מדבקה ולא קשור פרספקס שקוף

יש פספקס בצבעים נקודה!

ויש גם שחור

והוא לא אטום

ויש גם חום וסגול ואדום וירוק וכחול וכל הצבעים שאתם רוצים

והם לא אטומים

אז דיי עם הספאם הלא קשור לכלום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לי יש פרספקס שהוא לא ממש שחור אבל הוא כהה בצבע אפרפר לא נראה לי קיים משהו שחור שחור כי אז כבר עדיף לקחת פלסטיק רגיל.. אבל אתה יכול לקחת ספריי שחור ולעשות קצת נקודות ככה לאדע איך להסביר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי פעם היתי בחוג פרספקס אדום זה אטום וגם לא אטום כתום שקוף וגם לא שקוף לבן זה כמו מה שאתה רוצה וגם לא כמו שאתה רוצה צהוב זה אטום וגם לא זה מה שאני ראיתי יש עוד מלא שחור יש גם שקוף גם לא מי שאומר שהוא לא שקוף שקוף זה נכון כי יש גם וגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי פעם היתי בחוג פרספקס אדום זה אטום  וגם לא אטום כתום שקוף  וגם לא שקוף לבן זה כמו מה שאתה רוצה   וגם לא כמו שאתה רוצה צהוב זה אטום וגם לא זה מה שאני ראיתי יש עוד מלא שחור יש גם שקוף גם לא מי שאומר שהוא לא שקוף שקוף זה נכון כי יש גם וגם

Holy.... :/

שמעת על סימני פיסוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו

שחור- אטום לגמרי

ולא תראה כלום

ויש שחור אטום למחצה, שהוא נראה כאפור, ודרכו אתה רואה

אם אתה רוצה שחור לגמרי - תעשה כמו שהציעו לך (TINT ), מדבקה בצבע, יש אותה בחנויות ל"עיצוב" :-\ כלי , וכמדומני שאף באוטו דיפו

קח בחשבון שאתה צריך תאורה פנימית כדי לראות משהו..

אם תרצה, יש לי תמונה של "שחור, אטום למחצה"

אני מוכן להעלות תמונה עם כל מיני אפשרויות תאורה שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טוב יש חברה בקיבוץ רמת יוחנן שקוראים להם "פלרם" זוהי אחת החברות הגדולות בעולם ליצור פרספקט ופוליקרבונט אני מאמין שאם תיצור איתם קשר הם יעזרו לך בכייף הם יכולים ליצר לך באיזה צבע שבא לך בכל מקרא אם לא תסתדר צור עימי קשר יש לי שני לוחות של מארז של שרת בצבע שחור אולי זה יעזור לך ביי ובהצלחה למרות שלא הבנתי את הפואנטה בחלון שחור :kopfpatsch::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיים פרספקס שחוק שקוף .נקודה.

זה היה קיים בערך לפני 30 שנה בתקופת הפטיפון (הכיסוי שלו היה פרספקס שחור-שקוף לרוב) ומאז זה נעלם מהשוק.

אני בדקתי את הנושא עם הרבה אנשים בינהם בעלי מפעלים לפרספקס וכולם חזרו ואמרו שלא קיים הדבר בשוק.

מי שרוצה קיימת זכוכית שחורה-שקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...