איך אפשר לעתיק ולהדביק קבצים קבצים מבלי להכנס לתיקיה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לעתיק ולהדביק קבצים קבצים מבלי להכנס לתיקיה?

sherlock1212

Recommended Posts

השאלה המתבקשת היא למה בעצם המחשב שלך נתקע כאשר אתה נכנס לאותה תיקייה.

איזה מחשב יש לך?

באיזו גירסה של אתה משתמש?

מה יש לך באותה תיקייה שגורם לתקיעת המחשב? כמה קבצים? מאיזה סוג? באיזה גודל?

האם המחשב נתקע ברגע שאתה נכנס לתיקייה, או אחרי שאתה עושה שם משהו?

האם המחשב לגמרי נתקע (שום דבר לא מגיב) ומחייב Reset, או שהוא רק מואט באופן מאוד משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה המתבקשת היא למה בעצם המחשב שלך נתקע כאשר אתה נכנס לאותה תיקייה.

איזה מחשב יש לך?

באיזו גירסה של אתה משתמש?

מה יש לך באותה תיקייה שגורם לתקיעת המחשב? כמה קבצים? מאיזה סוג? באיזה גודל?

האם המחשב נתקע ברגע שאתה נכנס לתיקייה, או אחרי שאתה עושה שם משהו?

האם המחשב לגמרי נתקע (שום דבר לא מגיב) ומחייב Reset, או שהוא רק מואט באופן מאוד משמעותי?

מחשב p4 3ghz

512 מגה זיכרון

(לא צריך עוד נכון?)

windows xp+sp2

נראה לי שיש בסביבות 40 קבצים,והגודל הוא מפחות למגה ועד 5 ג'יגה,הסוגים אין משהו מסויים יש rarים למניהם קבצי ווידאו ואולי עוד יש עוד.

המחשב לא נתקע מתי שאני נכנס לתקייה הוא נתקע רק אחרי שאני לוחץ על אחד הקבצים/מעביר עליהם את העכבר.

והוא לא נתקע לגמרי אלה נתקע ואז אני יכול לעשות ctrl alt del ואפשר להמשיך מבלי לכבות את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי ש-IceBreak אמר, הבעיה היא ככל הנראה ב-Preview של קובץ מולטימדיה גדול.

הבעיה לא תיפטר אם תעביר את הקובץ לתיקייה אחרת, פשוט תהיה לך את אותה הבעיה רק בתיקייה אחרת.

Total Commander תפתור את הבעיה באופן זמני, כל עוד לא תעבוד באותה תיקייה ב- Explorer.

הפתרון הכי טוב לבעיה היא לבטל את ה-Preview לקבצי מולטימדיה לחלוטין, או רק באותה תיקייה.

כדי לבטל את ה-Preview רק באותה תיקייה, אתה צריך לשנות את הקובץ folder.htt של אותה תיקייה באמצעות "Customize This Folder...".

אם אתה רוצה לבטל לחלוטין את ה-Preview לקבצי מולטימדיה בכל התיקיות, אז אתה צריך לערוך את הקובץ folder.htt בתיקייה "C:\WINNT\Web", ולשים בהערה את השורות הבאות:

<span id=MediaPlayerSpan>

</span>

צירפתי את הקובץ folder.htt שלי, לצורך דוגמה. במידה וזה לא יעבוד לך ב- , אז תעלה את הקבצים הרלוונטיים בתיקייה Web שלך, ואני אבדוק אותם.

עריכה: אל תשכח לעשות גיבוי לפני שאתה משנה משהו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...