בעיה ברשת הביתית ( ניתן לגלוש דרכי , אבל לא רואים אותי ואני לא יכול לראות אותם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברשת הביתית ( ניתן לגלוש דרכי , אבל לא רואים אותי ואני לא יכול לראות אותם

itayze

Recommended Posts

להתחלה כמה פרטים רלוונטים :

יש לי win2k לשאר המשתמשים

אני מחובר דרך adsl ומשמש כשרת ( כלומר אצלי נמצא חיבור האינטרנט למי שלא הבין )

לבעיה , כמו שציינתי אני הוא השרת , אני מחובר לאינטרנט ושאר המשתמשים גולשים בלי בעייה , כלומר הרשת עובדת והמשתמשים האחרים יכולים לגלוש .

אבל אני לא מצליח להתחבר אליהם למחשב ולראות אותם , או הם אותי( למי שלא הבין , אני לא רואה את השמות של המשתמשים ברשת כולה , שתי המחשבים האחרים רואים אחד את השני אבל לא אותי )

כיצד ניתן לפתור את הבעיה?

תודה מראש .

זהו נושא חדש וחשבתי שראוי שאני אפתח אחד חדש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאפיינים של החיבור לרשת תוודא שמותקן ופועל client for networks ן file and printer sharing for networks

הגלישה עצמה מבוצעת על ה TCP/IP ללא קשר להגדרות אז זו כנראה הסיבה שלמרות שהרשת עצמה לא פועלת המחשבים מצליחים להשתמש במחשב שלך לגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלישה עצמה מבוצעת על ה TCP/IP ללא קשר להגדרות אז זו כנראה הסיבה שלמרות שהרשת עצמה לא פועלת המחשבים מצליחים להשתמש במחשב שלך לגלישה.

זאת בדיוק הבעיה

בכל אופן הנה ההוראות ממש בקצרה

תתקין את ה פוטוקול NETBUEI ( בשביל העברת קבצים ברשת ) וגם את מה ש AMIRAM אמר לך להתקין

לכל מחשב תקרה בשם אחר ותכניס את כולם ל WORKGROUP אחד

עכשיו לך לכל מחשב ושם לך ל MY COMPUTER כפתור ימני על C , D וכו ( הארדיסקים שאתה רוצה לחלוק ברשת ) כנס ל PROPERTIES שם כנס ל SHARING ותאפשר את האופציה לחלוק הארדיסקים !

אם הצלחתה אז ב My Network Places אתה אמור לראות את המחשבים המחוברים לרשת ואז תוכל לחלוק קבצים איתם

בהצלחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...