צריך מדריך ליצירת כבלי SATA קצרים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מדריך ליצירת כבלי SATA קצרים

Idan-h

Recommended Posts

אתה פשוט חותך באמצע הכבל, מוריד לו איזה אורך של חתיכה שאתה רוצה.. מגלף את החוטים ומחבר חזרה, בעזרת הלחמה ובידוד טוב.

ואל תשכח לעשות : speed test before and after to make sure its still working 100%.  ;)

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שתוכל להסתדר גם בלי הלחמה.

אתה יכול להשתמש בקוביות שמגשרות בין החוטים , לא יודע איך קוראים לזה בעברית אבל באנגלית הרבה אנשים קוראים לזה גשר שוקולד\ דומינו.

אני חושב שאתה מבין על מה אני מדבר נכון?

זה קוביות קטנות כאלו מחוברות אחת לשנייה ואתה יכול להפריד ולקחת כמה שאתה רוצה על ידי חיתוך באמצע. יש כזה בורג בחלק העליון של הקוביה שסוגר על החוטים שאתה מכניס משני צדיה....

אם אתה משתמש באלו תבקש את המידה הכי קטנה בחנות , אם יש לך אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהמחברים האלה הם הפתרון האידיאלי למקרה הזה. בכל זאת, אנחנו מתעסקים בכבלים שמעבירים הרבה מידע במהירות גבוהה - לא כדאי שמשהו ישתבש בגלל הפרעות, חיבור רופף וכו'.

האמת, אני גם לא בטוח שהלחמה היא כזה רעיון טוב, אבל זה עוד מילא.

הפתרון הכי טוב יהיה לפרק איכשהו את הראש של הכבל, לקצר את החוטים, ולחבר אותו חזרה. לא יודע כמה זה אפשרי - לא יצא לי להתעסק יותר מדי עם כבלי SATA - אבל שווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהמחברים האלה הם הפתרון האידיאלי למקרה הזה. בכל זאת, אנחנו מתעסקים בכבלים שמעבירים הרבה מידע במהירות גבוהה - לא כדאי שמשהו ישתבש בגלל הפרעות, חיבור רופף וכו'.

האמת, אני גם לא בטוח שהלחמה היא כזה רעיון טוב, אבל זה עוד מילא.

הפתרון הכי טוב יהיה לפרק איכשהו את הראש של הכבל, לקצר את החוטים, ולחבר אותו חזרה. לא יודע כמה זה אפשרי - לא יצא לי להתעסק יותר מדי עם כבלי SATA - אבל שווה בדיקה.

החלטתי לבדוק את מה שאמרת, הבעיה היא שהחוטים מולחמים לראש, המלבן שמתחבר לHD.

בכל מקרה תודה לכולכם :) זה לא כ"כ משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...