חדש פה + אני רוצה עזרה בבחירת פרויקט - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש פה + אני רוצה עזרה בבחירת פרויקט

JezpeRR

Recommended Posts

קודם כל תודה לכולם!!!

דבר שני בא לי יותר ללקחת לכיוון האלקטרוניקה....

אבל אם אתם אומרים אני יכול לנסות לחתוך אבל אני יאלץ לקנות דרמל כי אין לי שומדבר חותך כמו שאמרתם (גיגסו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום לקנות דרמל, זה כלי שימושי שיכול לעשות  עשרות פעולות מלבד חיתוך..

בנוסף הוא יקדם אותך בתחום המודינג ויאפשר לך לעשות דברים שבעזרת כלים אחרים לא תוכל לעשות .

אם אתה יכול להרשות לאצמך דרמל, אל תתפשר על חיקויים, אם לא אז ישנם שני מכשירים שמומלץ לקנות: WOLF ויונדאי שני המכשירים הם חיקויי לדרמל , עושים את אותן פעולות, אך הם ברמה יותר נמוכה מבחינת נוחות , אמינות  וביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם!!!

דבר שני בא לי יותר ללקחת לכיוון האלקטרוניקה....

אבל אם אתם אומרים אני יכול לנסות לחתוך אבל אני יאלץ לקנות דרמל כי אין לי שומדבר חותך כמו שאמרתם (גיגסו)

אם זה מה שאתה רוצה ויש לך את היכולת אז תנסה לבנות בקר על המאוררים ואם את ממש רוצה אז גם על התאורה שתשים(דווקא הייתי אומר להתחיל מהתאורה כי זה יותר קל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורה?, איפה בדיוק הוא ישים תאורה אם אין לו חלון..?, כל היופי זה חלון למארז.

אני ממליץ לך לקנות או DREMEL או ג'גסו, ולהתחיל לעבוד.. (אתה יכול להתאמן על חתיכת פח או עץ, שאתה לא צריך..)

אם בכל זאת לא תקנה, אתה יכול לקנות חתיכת פרספקס שקופה.., לחרוט אליה מה שאתה רוצה בעזת מלחם., לשים לה לדים שיאירו מהצדדים וחבר לדלת המארז, בעזרת ברגים או דבק חם..(יותר אסתטי לשים ברגים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...