אין אפשרות להכנס ל Windows ! ! ! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אפשרות להכנס ל Windows ! ! !

imac

Recommended Posts

היי,

יש לי בעיה במערכת ההפעלה SP2

כאשר אני מדליק את המחשב שלי אני לא מורשה להכנס לוינדוס מכיוון שחסר לי קובץ בשם WININET.dll ואני מקבל הודעה שהתקנת הקוב מחדש עלולה לפתור בעיה זו, עכשיו איך אני יעתיק את הקובץ מחדש לתיקיה ה הרי אין לי גישה, אני לא יכול לגשת לכוננים.

ניסתי גם דרך התחל>הפעלה וגם אני מקבל את אותה גיאה, אני לא מופנה למקום שאני צריך...

הוינדוס לא עולה לי...עולה רק ה "ברוך הבא" ולאחר מכן את השגיאה שחסר הקובץ הנ"ל...ולאחר מכן אני פשוט רואה את התמונה שאמורה להיות לי על המסך אך בלי כל הקיצורי דרך על המסך ואף את ההתחל...כלומר מסך נקי בלי שום דבר, וגם אין לי שום דרך כלשהי להכנס לכונן כלשהו מכיוון שהקובת חסר...אז איך לעזאזל אני אמור להתקין אותו מחדש אם אין לי גישה לתיקיה ???

דרך נוספת ניסתי להכנס לוינדוס במצס בטוח Safe Mode אך גם אז אני מקבל את השגיאה שהקובץ חסר :nixweiss:

בנוסף לכך למזלי יש לי גיבוי במחשב בכונן נפרד, אך גם אותו משום מה אני לא מצליח לפתוח...אני פותח את הגיבוי בעזרת ghost2k3 זאת אומרת בד"כ פותח, עכשיו אני לא יכול משום שהכונן ברירת מחדל כמו שידוע זה A וכשאני מנסה לפנות לכונן D אני מקבל שגיאה..

אני רושם D:/ וזה אמור לנתב אותי לכונן הזה ששם הגיבוי נמצא אבל משום מה אני מקבל הודעה שמה שרשמתי לא קיים...וזה נשאר ברירת מחדל על כונן A אני משתמש בכוננים מסוג NTFS אז מה יכול להיות ?! אני ממש מיואש !

אני מאוד מקווה שיש לזה פיתרון ואני לא אצטרך לפרמט שוב פעם...

עוד משהו מוזר שייתכן וזה קשור...יומיים לפני שזה הייתה לי תמונת רקע על המסך ובה היה כתוב משהו כמו...

your comuter is infected by adware מין הודעה כזאת...

בבקשה תשתדלו לעזור לי ולבדוק את הבעיה.

תודה ! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעשות BOOT מהדיסק של XP. אתה רוצה להריץ משם את התיקון האוטומטי. שים לב שבהתחלה יש גם reapir console שזה משהו אחר. פשוט תתחיל להתקין ווינדוס כרגיל. בשלב מסויים הוא יזהה שיש כבר ווינדוס מותקן ואחת האופציות תהיה תיקון אוטומטי.

אם זה מצליח וגם אם אתה פותר את הבעיה בדרך אחרת קח בחשבון שצריך להריץ אחרי זה update כי התיקון לפעמים עולה על העידכונים שהורדת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, אני רוצה לשמוע עוד מענות...ייתכן ויש דרך אחרת לפתור את הבעיה ...

בכל אופן תודה לך.

אגב אני הבנתי שאי אפשר לעדכן יותר את הוינדוס, מייקרוסופט עלו על כל אלה שזה לא קוד מקור של החברה ורק למי שיש את קוד המקור יוכל לעדכן את הוינדוס...אחרת פשוט זה יבקש אימות מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי נראה שאתה צריך לנסות לתקן את ההתקנה בעזרת הדיסק התקנה שלך כמו שייעץ לך TMADMAN .

נראה לי שחטפתה איזה טפיל או משהו כזה... יש לך תוכנות אנטי ווירוס / ad-aware מעודכן ?

זה מצב לא נעים,בהצלחה בכל אופן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...